Top Οπτικές ίνες  Καλώδια, αγωγοί  Πολύτροπα Patchcord
Σύγκριση κατηγορίας Περιγραφή:Ταξινόμηση κατά:τύπος | τιμή | τιμή a A A

Πολύτροπα Patchcord

PC-2FC/2FC-MM
Τύπος συνδέσμου: FC <-> FC ; Τύπος οπτικής ίνας: 50 / 125 µm Πολύτροπες οπτικές ίνες ; Μήκος: 1 m ;
Χωρίς ΦΠΑ: 8.44 USD  Με ΦΠΑ: 10.38 USD
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Τύπος συνδέσμου: LC <-> LC ; Τύπος οπτικής ίνας: 50 / 125 µm Πολύτροπες οπτικές ίνες ; Μήκος: 2 m ;
Χωρίς ΦΠΑ: 6.19 USD  Με ΦΠΑ: 7.61 USD
PC-2LC/2SC-MM-2
Τύπος συνδέσμου: LC/UPC <-> SC/UPC ; Τύπος οπτικής ίνας: 50 / 125 µm - Πολύτροπες οπτικές ίνες ; Μήκος: 2 m ;
Χωρίς ΦΠΑ: 4.74 USD  Με ΦΠΑ: 5.83 USD
PC-2SC/2SC-MM-OM3-2
Τύπος συνδέσμου: SC <-> SC ; Τύπος οπτικής ίνας: 50 / 125 µm Πολύτροπες οπτικές ίνες ; Μήκος: 2 m ;
Χωρίς ΦΠΑ: 8.72 USD  Με ΦΠΑ: 10.73 USD
PC-2SC/2ST-MM-2
Τύπος συνδέσμου: SC <-> ST ; Τύπος οπτικής ίνας: 50 / 125 µm Πολύτροπες οπτικές ίνες ; Μήκος: 2 m ;
Χωρίς ΦΠΑ: 4.57 USD  Με ΦΠΑ: 5.62 USD
PC-2ST/2ST-MM-2
Τύπος συνδέσμου: ST <-> ST ; Τύπος οπτικής ίνας: 50 / 125 µm Πολύτροπες οπτικές ίνες ; Μήκος: 2 m ;
Χωρίς ΦΠΑ: 6.30 USD  Με ΦΠΑ: 7.75 USD
PC-2ST/2ST-MM62
Τύπος συνδέσμου: ST <-> ST ; Τύπος οπτικής ίνας: 62.5 / 125 µm Πολύτροπες οπτικές ίνες ; Μήκος: 1 m ;
Χωρίς ΦΠΑ: 5.25 USD  Με ΦΠΑ: 6.46 USD
PC-FC/FC-MM
Τύπος συνδέσμου: FC <-> FC ; Τύπος οπτικής ίνας: 50 / 125 µm Πολύτροπες οπτικές ίνες ; Μήκος: 1 m ;
Χωρίς ΦΠΑ: 6.30 USD  Με ΦΠΑ: 7.75 USD
PC-FC/FC-MM62
Τύπος συνδέσμου: FC <-> FC ; Τύπος οπτικής ίνας: 62.5 / 125 µm Πολύτροπες οπτικές ίνες ; Μήκος: 1 m ;
Χωρίς ΦΠΑ: 3.94 USD  Με ΦΠΑ: 4.85 USD
PC-FC/ST-MM
Τύπος συνδέσμου: FC <-> ST ; Τύπος οπτικής ίνας: 50 / 125 µm Πολύτροπες οπτικές ίνες ; Μήκος: 1 m ;
Χωρίς ΦΠΑ: 6.17 USD  Με ΦΠΑ: 7.59 USD
PC-LC/LC-MM
Τύπος συνδέσμου: LC <-> LC ; Τύπος οπτικής ίνας: 50 / 125 µm Πολύτροπες οπτικές ίνες ; Μήκος: 1 m ;
Χωρίς ΦΠΑ: 2.40 USD  Με ΦΠΑ: 2.95 USD
PC-LC/ST-MM
Τύπος συνδέσμου: LC <-> ST ; Τύπος οπτικής ίνας: 50 / 125 µm Πολύτροπες οπτικές ίνες ; Μήκος: 1 m ;
Χωρίς ΦΠΑ: 2.88 USD  Με ΦΠΑ: 3.54 USD
PC-LC/ST-MM62
Τύπος συνδέσμου: LC <-> ST ; Τύπος οπτικής ίνας: 62.5 / 125 µm Πολύτροπες οπτικές ίνες ; Μήκος: 1 m ;
Χωρίς ΦΠΑ: 3.94 USD  Με ΦΠΑ: 4.85 USD
PC-SC/SC-MM
Τύπος συνδέσμου: SC <-> SC ; Τύπος οπτικής ίνας: 50 / 125 µm Πολύτροπες οπτικές ίνες ; Μήκος: 1 m ;
Χωρίς ΦΠΑ: 2.02 USD  Με ΦΠΑ: 2.48 USD
PC-SC/SC-MM62
Τύπος συνδέσμου: SC <-> SC ; Τύπος οπτικής ίνας: 62.5 / 125 µm Πολύτροπες οπτικές ίνες ; Μήκος: 1 m ;
Χωρίς ΦΠΑ: 3.94 USD  Με ΦΠΑ: 4.85 USD
PC-ST/ST-MM
Τύπος συνδέσμου: ST <-> ST ; Τύπος οπτικής ίνας: 50 / 125 µm Πολύτροπες οπτικές ίνες ; Μήκος: 1 m ;
Χωρίς ΦΠΑ: 7.80 USD  Με ΦΠΑ: 9.59 USD
PC-SC/ST-MM
Τύπος συνδέσμου: SC <-> ST ; Τύπος οπτικής ίνας: 50 / 125 µm Πολύτροπες οπτικές ίνες ; Μήκος: 1 m ;
Χωρίς ΦΠΑ: 2.79 USD  Με ΦΠΑ: 3.43 USD