Top Оптични влакна  Кабели, проводници  Многомодови пачкордове
Сравнете категориите Описание:Сортирай:по модел | по цена | по цена a A A

Многомодови пачкордове

PC-2FC/2FC-MM
Тип конектор: FC <-> FC ; Тип оптично влакно: 50 / 125 µm Многомодови влакна ; Дължина: 1 m ;
Нето: 8.44 USD  Бруто: 10.38 USD
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Тип конектор: LC <-> LC ; Тип оптично влакно: 50 / 125 µm Многомодови влакна ; Дължина: 2 m ;
Нето: 6.19 USD  Бруто: 7.61 USD
PC-2LC/2SC-MM-2
Тип конектор: LC/UPC <-> SC/UPC ; Тип оптично влакно: 50 / 125 µm - Многомодови влакна ; Дължина: 2 m ;
Нето: 4.74 USD  Бруто: 5.83 USD
PC-2SC/2SC-MM-OM3-2
Тип конектор: SC <-> SC ; Тип оптично влакно: 50 / 125 µm Многомодови влакна ; Дължина: 2 m ;
Нето: 8.72 USD  Бруто: 10.73 USD
PC-2SC/2ST-MM-2
Тип конектор: SC <-> ST ; Тип оптично влакно: 50 / 125 µm Многомодови влакна ; Дължина: 2 m ;
Нето: 4.57 USD  Бруто: 5.62 USD
PC-2ST/2ST-MM-2
Тип конектор: ST <-> ST ; Тип оптично влакно: 50 / 125 µm Многомодови влакна ; Дължина: 2 m ;
Нето: 6.30 USD  Бруто: 7.75 USD
PC-2ST/2ST-MM62
Тип конектор: ST <-> ST ; Тип оптично влакно: 62.5 / 125 µm Многомодови влакна ; Дължина: 1 m ;
Нето: 5.25 USD  Бруто: 6.46 USD
PC-FC/FC-MM
Тип конектор: FC <-> FC ; Тип оптично влакно: 50 / 125 µm Многомодови влакна ; Дължина: 1 m ;
Нето: 6.30 USD  Бруто: 7.75 USD
PC-FC/FC-MM62
Тип конектор: FC <-> FC ; Тип оптично влакно: 62.5 / 125 µm Многомодови влакна ; Дължина: 1 m ;
Нето: 3.94 USD  Бруто: 4.85 USD
PC-FC/ST-MM
Тип конектор: FC <-> ST ; Тип оптично влакно: 50 / 125 µm Многомодови влакна ; Дължина: 1 m ;
Нето: 6.17 USD  Бруто: 7.59 USD
PC-LC/LC-MM
Тип конектор: LC <-> LC ; Тип оптично влакно: 50 / 125 µm Многомодови влакна ; Дължина: 1 m ;
Нето: 2.40 USD  Бруто: 2.95 USD
PC-LC/ST-MM
Тип конектор: LC <-> ST ; Тип оптично влакно: 50 / 125 µm Многомодови влакна ; Дължина: 1 m ;
Нето: 2.88 USD  Бруто: 3.54 USD
PC-LC/ST-MM62
Тип конектор: LC <-> ST ; Тип оптично влакно: 62.5 / 125 µm Многомодови влакна ; Дължина: 1 m ;
Нето: 3.94 USD  Бруто: 4.85 USD
PC-SC/SC-MM
Тип конектор: SC <-> SC ; Тип оптично влакно: 50 / 125 µm Многомодови влакна ; Дължина: 1 m ;
Нето: 2.02 USD  Бруто: 2.48 USD
PC-SC/SC-MM62
Тип конектор: SC <-> SC ; Тип оптично влакно: 62.5 / 125 µm Многомодови влакна ; Дължина: 1 m ;
Нето: 3.94 USD  Бруто: 4.85 USD
PC-ST/ST-MM
Тип конектор: ST <-> ST ; Тип оптично влакно: 50 / 125 µm Многомодови влакна ; Дължина: 1 m ;
Нето: 7.80 USD  Бруто: 9.59 USD
PC-SC/ST-MM
Тип конектор: SC <-> ST ; Тип оптично влакно: 50 / 125 µm Многомодови влакна ; Дължина: 1 m ;
Нето: 2.79 USD  Бруто: 3.43 USD