a A A

PATCH-PANEELI KEST PPO-12 OPTON

Neto: 67.65 PLN  Bruto: 83.21 PLN

- Suur kogus laos
- Lisa võrreldavate toodete hulka
KIRJELDUS

See on mõeldud ruumi seinale paigaldamiseks liinikaabli lõpetuskohta.

TEHNILISED ANDMED
Otsi sarnaseid
Liinikaablite arv: max. 2 
Splaissikassettide arv: max. 1 
Põhiomadused:
  • 12 x SC - simplex, 12 x LC - duplex
  • 12 fusiooni või 12 mehaanilist splaissi
  • Korpuse tüüp: Seinale paigaldatud, rippuv
    Materjal: Plastik
    Värv: Valge
    Võtmega suletav:
    Kaitsme klass: IP65
    Kaal: 0.87 kg
    Mõõtmed: 212  x 259  x 82 mm
    Tootja / mark: OPTON
    Garantii: 2 aastat
    ESITLUS
    PATCH PANEELI KEST PPO 12 OPTON

    Korpuse sisevaade: 

    PATCH PANEELI KEST PPO 12 OPTON

     

    PATCH PANEELI KEST PPO 12 OPTON

    Vaade alt: 

    PATCH PANEELI KEST PPO 12 OPTON

    Vaade kinnituse poolt: 

    PATCH PANEELI KEST PPO 12 OPTON

    Komplektis: 

    PATCH PANEELI KEST PPO 12 OPTON

    FAILID

    Andmeleht


    100 KB

    Kasutusjuhend


    300 KB

    PAKEND
    Mõõtmed (P x L x K): 275x225x105 mmPakend: KarpBrutokaal: 1.058 kg

    KOMPONENDID ÜHILDUVAD: PPO-12
    ÜHEREŽIIMNE ADAPTER AD-2LC/2LC KEERAMILINE MUHV
    AD-2LC/2LC
    Neto: 4.53 PLN
    MITMEREŽIIMNE ADAPTER AD-2LC/2LC-MM
    AD-2LC/2LC-MM
    Neto: 4.29 PLN
    ÜHEREŽIIMNE ADAPTER AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Neto: 0.83 PLN
    MITMEREŽIIMNE ADAPTER AD-SC/SC-MM
    AD-SC/SC-MM
    Neto: 1.48 PLN
    ÜHEREŽIIMNE ANTENNIKAABEL - PISTIK LC PIG-LC
    PIG-LC
    Neto: 3.59 PLN
    MITMEREŽIIMNE ANTENNIKAABEL - PISTIK LC 50/125 PIG-LC-MM
    PIG-LC-MM
    Neto: 4.05 PLN
    ÜHEREŽIIMNE ANTENNIKAABEL - PISTIK SC PIG-SC
    PIG-SC
    Neto: 3.06 PLN