Top Lysledere  Adaptere  Multi-mode adaptere
Sammenlign kategori Produktbeskrivelse:Sortere:type | pris | pris a A A

Multi-mode adaptere

AD-2LC/2LC-MM
Multi-mode adapter DUPLEX AD-2LC/2LC-MM til at forbinde to par af LC stiktype;
Netto: 4.29 PLN  Brutto: 5.28 PLN
AD-2SC/2SC-MM
Multimode adapter DUPLEX AD-2SC/2SC-MM til at forbinde to par stikke af SC type;
Netto: 2.76 PLN  Brutto: 3.39 PLN
AD-SC/SC-MM
Multi-mode adapter AD-SC/SC-MM til at forbinde to stikke af SC type;
Netto: 1.48 PLN  Brutto: 1.82 PLN
AD-SC/SC-MM-OM3
Multi-mode adapter AD-SC/SC-MM-OM3 til at forbinde to stikke af SC type; Applikation: Multimode fibre OM3 ;
Netto: 1.56 PLN  Brutto: 1.92 PLN
AD-ST/ST-MM
Multi-mode adapter AD-ST/ST-MM til at forbinde to stikke af ST type;
Netto: 2.72 PLN  Brutto: 3.35 PLN
AD-LC/LC-MM-OM3
Multi-mode adapter AD-LC/LC-MM-OM3 til at forbinde to stikke af LC type; Applikation: Multimode fibre OM3 ;
Netto: 3.62 PLN  Brutto: 4.45 PLN