Top Fiiberoptika  SFP moodulid Kood: SFP-023G
a A A

MITMEREŽIIMNE MOODUL SFP-023G

Neto: 9.56 EUR  Bruto: 11.76 EUR

- Suur kogus laos
- Lisa võrreldavate toodete hulka
KIRJELDUS

Standardile SFP (Small Form-factor Pluggable) vastavad optilised moodulid on seadmed, mis muundavad elektrisignaale optiliseks ja optilisi signaale elektriliseks. Meediamuundurid, mis võimaldavad kasutada vahetatavaid SFP-mooduleid, on eriti hinnatud oma paindlikkuse ja mitmekülgsuse poolest. Näiteks saate võrgu häälestuse muutmisel kogu seadme väljavahetamise või uute meediamuundurite lisamise asemel valida SFP-mooduli.

Moodulid ühilduvad enamike SFP-pesaga lülitite ja ruuteritega.

TEHNILISED ANDMED
Otsi sarnaseid
Edastusprotokollid: IEEE 802.3z 1000Base-FX
Kiu tüüp: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Mitmerežiimne kiud
Maksimaalne edastuskaugus: 2 km
Edastuskiirus: max. 1.25 Gb/s
Kasutatavate kiudude arv:
Optilised konnektorid: 2 x LC
Valgusallikas / optiline lainepikkus: Laser-FP / 1310 nm
Saatja võimsus: -8 ... -3 dB
Vastuvõtja tundlikkus: ≥ -19 dB
Toitevarustus: 3.3 V DC
Töötemperatuur: 0 °C ... 70 °C
Kaal: 0.018 kg
Garantii: 2 aastat
ESITLUS
MITMERE IIMNE MOODUL SFP 023G

 

MITMERE IIMNE MOODUL SFP 023G

Ühendusskeem: 

MITMERE IIMNE MOODUL SFP 023G

1. SFP-pesaga lüliti
2. SFP moodul
3. fiiberoptiline kaabel maks. 2 km

FAILID

Andmeleht


100 KB

Kasutusjuhend


300 KB

PAKEND
Mõõtmed (P x L x K): 60x20x20 mmPakend: KileBrutokaal: 0.020 kg

HUVITAVAD TOOTED
ÜHEREŽIIMNE LAMEKAABEL PC-2LC/2SC-2 2 m
PC-2LC/2SC-2
Neto: 3.95 EUR