Top Οπτικές ίνες  Μετατροπέας Media (μετατροπή μεταξύ δικτύου LAN και οπτικών ινών)
Σύγκριση κατηγορίας Περιγραφή:Ταξινόμηση κατά:τύπος | τιμή | τιμή a A A

Μετατροπέας Media (μετατροπή μεταξύ δικτύου LAN και οπτικών ινών)

OM2-SM
Μετατροπέας γρήγορου Ethernet (10/100 Base Ethernet) καλώδιο συνεστραμμένων ζευγών <-> μονότροπη οπτική ίνα; Τύπος οπτικού συνδέσμου: 2 κομμάτια SC ; Αριθμός ινών: 2 κομμάτια ; Εμβέλεια μετάδοσης: 25 km - Μονότροπη οπτική ίνα ; Ταχύτητα μετάδοσης: 10 / 100 Mbps ; Οπτικό μήκος κύματος: 1310 nm ; Κύρια χαρακτηριστικά: Μετάδοση δύο κατευθύνσεων μέσω δύο ινών ;
Χωρίς ΦΠΑ: 15.25 EUR  Με ΦΠΑ: 18.76 EUR
OMG2-SM
Μετατροπέας γρήγορου Ethernet (Gigabit Ethernet) καλώδιο συνεστραμμένων ζευγών <-> μονότροπη οπτική ίνα; Τύπος οπτικού συνδέσμου: 2 κομμάτια SC ; Αριθμός ινών: 2 κομμάτια ; Εμβέλεια μετάδοσης: 20 km - Μονότροπη οπτική ίνα ; Ταχύτητα μετάδοσης: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Οπτικό μήκος κύματος: 1310 nm ; Κύρια χαρακτηριστικά: Μετάδοση δύο κατευθύνσεων μέσω δύο ινών ;
Χωρίς ΦΠΑ: 21.51 EUR  Με ΦΠΑ: 26.46 EUR
OM2-MM
Καλώδιο συνεστραμμένου ζεύγους Fast Ethernet (10/100 Base Ethernet) <-> μετατροπέας πολύτροπης οπτικής ίνας; Τύπος οπτικού συνδέσμου: 2 κομμάτια SC ; Αριθμός ινών: 2 κομμάτια ; Εμβέλεια μετάδοσης: 2 km - Πολύτροπη οπτική ίνα ; Ταχύτητα μετάδοσης: 10 / 100 Mbps ; Οπτικό μήκος κύματος: 1310 nm ; Κύρια χαρακτηριστικά: Μετάδοση δύο κατευθύνσεων μέσω δύο ινών ;
Χωρίς ΦΠΑ: 15.30 EUR  Με ΦΠΑ: 18.82 EUR
OMG2-MM
Καλώδιο συνεστραμμένου ζεύγους Fast Ethernet (Gigabit Ethernet) <-> μετατροπέας πολύτροπης οπτικής ίνας; Τύπος οπτικού συνδέσμου: 2 κομμάτια SC ; Αριθμός ινών: 2 κομμάτια ; Εμβέλεια μετάδοσης: 2 km - Πολύτροπη οπτική ίνα ; Ταχύτητα μετάδοσης: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Οπτικό μήκος κύματος: 1310 nm ; Κύρια χαρακτηριστικά: Μετάδοση δύο κατευθύνσεων μέσω δύο ινών ;
Χωρίς ΦΠΑ: 21.47 EUR  Με ΦΠΑ: 26.41 EUR
EXPERT-SFP-1/2
Θύρες LAN: 1 x θύρα SFP 1000 Base-X, 2 x Θύρα LAN 10/100/1000 Base-T ; Ταχύτητα μετάδοσης: 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 x Θύρα LAN, 1000 Mbps - 1 x θύρα SFP ;
Χωρίς ΦΠΑ: 25.95 EUR  Με ΦΠΑ: 31.92 EUR
XFIBER-2-60
Ο XFIBER-2-60 είναι ένας gigabit μετατροπέας Ethernet - SFP για συστήματα CCTV IP; Τύπος συνδέσμου: Θύρα SFP, Θύρα LAN & PoE - RJ45 ; Ταχύτητα μετάδοσης: SFP : 1000 Mbps, LAN : 10/100/1000 Mbps ;
Χωρίς ΦΠΑ: 54.59 EUR  Με ΦΠΑ: 67.15 EUR
M-203G
Μετατροπέας γρήγορου Ethernet (Gigabit Ethernet) καλώδιο συνεστραμμένων ζευγών <-> μονότροπη οπτική ίνα; Τύπος οπτικού συνδέσμου: 2 κομμάτια SC ; Αριθμός ινών: 2 κομμάτια ; Εμβέλεια μετάδοσης: 20 km - Μονότροπη οπτική ίνα ; Ταχύτητα μετάδοσης: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Οπτικό μήκος κύματος: 1310 nm ; Κύρια χαρακτηριστικά: Μετάδοση δύο κατευθύνσεων μέσω δύο ινών ;
Χωρίς ΦΠΑ: 31.27 EUR  Με ΦΠΑ: 38.46 EUR
OM1-SM
Μετατροπέας γρήγορου Ethernet (10/100 Base Ethernet) καλώδιο συνεστραμμένων ζευγών <-> μονότροπη οπτική ίνα; Το οπτικό σήμα μεταδίδεται και λαμβάνεται στο παράθυρο μετάδοσης II i III των 1310/1550 nm; Τύπος οπτικού συνδέσμου: SC ; Εμβέλεια μετάδοσης: 25 km - Μονότροπη οπτική ίνα ; Ταχύτητα μετάδοσης: 10/100 Mbps ;
Χωρίς ΦΠΑ: 28.94 EUR  Με ΦΠΑ: 35.60 EUR
OMG1-SM
Μετατροπέας γρήγορου Ethernet (Gigabit Ethernet) καλώδιο συνεστραμμένων ζευγών <-> μονότροπη οπτική ίνα; Το οπτικό σήμα μεταδίδεται και λαμβάνεται στο παράθυρο μετάδοσης II i III των 1310/1550 nm; Τύπος οπτικού συνδέσμου: SC ; Εμβέλεια μετάδοσης: 25 km - Μονότροπη οπτική ίνα ; Ταχύτητα μετάδοσης: 10/100/1000 Mbps ;
Χωρίς ΦΠΑ: 56.31 EUR  Με ΦΠΑ: 69.26 EUR
qty dicount
M-023G
Καλώδιο συνεστραμμένου ζεύγους Fast Ethernet (Gigabit Ethernet) <-> μετατροπέας πολύτροπης οπτικής ίνας; Τύπος οπτικού συνδέσμου: 2 κομμάτια SC ; Αριθμός ινών: 2 κομμάτια ; Εμβέλεια μετάδοσης: 2 km - Πολύτροπη οπτική ίνα ; Ταχύτητα μετάδοσης: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Οπτικό μήκος κύματος: 1310 nm ; Κύρια χαρακτηριστικά: Μετάδοση δύο κατευθύνσεων μέσω δύο ινών ;
Χωρίς ΦΠΑ: 28.28 EUR  Με ΦΠΑ: 34.78 EUR
M-023M
Καλώδιο συνεστραμμένου ζεύγους Fast Ethernet (10/100 Base Ethernet) <-> μετατροπέας πολύτροπης οπτικής ίνας; Τύπος οπτικού συνδέσμου: 2 κομμάτια SC ; Εμβέλεια μετάδοσης: 2 km - Πολύτροπη οπτική ίνα ; Ταχύτητα μετάδοσης: 10 / 100 Mbps ; Κύρια χαρακτηριστικά: Μετάδοση δύο κατευθύνσεων μέσω δύο ινών ;
Χωρίς ΦΠΑ: 17.73 EUR  Με ΦΠΑ: 21.81 EUR
OM1-MM
Καλώδιο συνεστραμμένου ζεύγους Fast Ethernet (10/100 Base Ethernet) <-> μετατροπέας πολύτροπης οπτικής ίνας; Το οπτικό σήμα μεταδίδεται και λαμβάνεται στο παράθυρο μετάδοσης II i III των 1310/1550 nm; Τύπος οπτικού συνδέσμου: SC ; Εμβέλεια μετάδοσης: 2 km - Πολύτροπη οπτική ίνα ; Ταχύτητα μετάδοσης: 10/100 Mbps ;
Χωρίς ΦΠΑ: 27.64 EUR  Με ΦΠΑ: 34.00 EUR
M-207G
Μετατροπέας γρήγορου Ethernet (Gigabit Ethernet) καλώδιο συνεστραμμένων ζευγών <-> μονότροπη οπτική ίνα; Το οπτικό σήμα μεταδίδεται και λαμβάνεται στο παράθυρο μετάδοσης II i III των 1310/1550 nm; Τύπος οπτικού συνδέσμου: SC ; Εμβέλεια μετάδοσης: 20 km - Μονότροπη οπτική ίνα ; Ταχύτητα μετάδοσης: 10 / 100 / 1000 Mbps ;
Χωρίς ΦΠΑ: 111.28 EUR  Με ΦΠΑ: 136.87 EUR
M-207M
Μετατροπέας γρήγορου Ethernet (10/100 Base Ethernet) καλώδιο συνεστραμμένων ζευγών <-> μονότροπη οπτική ίνα; Το οπτικό σήμα μεταδίδεται και λαμβάνεται στο παράθυρο μετάδοσης II i III των 1310/1550 nm; Τύπος οπτικού συνδέσμου: SC ; Εμβέλεια μετάδοσης: 20 km - Μονότροπη οπτική ίνα ; Ταχύτητα μετάδοσης: 10/100 Mbps ;
Χωρίς ΦΠΑ: 41.21 EUR  Με ΦΠΑ: 50.69 EUR
OM-14
Ο προσαρμογέας OM-14 εξασφαλίζει την τροφοδοσία 14 media μετατροπέων σε καμπίνα Rack 19"; Η συσκευή είναι εξοπλισμένη με διπλό σύστημα τροφοδοσίας (εφεδρική τροφοδοσία) μαζί με ανεξάρτητο σύστημα ψύξης;
Χωρίς ΦΠΑ: 111.07 EUR  Με ΦΠΑ: 136.62 EUR