Top Optikai szálak  Média konverterek (LAN hálózat és optikai szál közötti átalakítás)
Kategória összehasonlítása Leírás:Rendezés:típus | ár | ár a A A

Média konverterek (LAN hálózat és optikai szál közötti átalakítás)

OM2-SM
Gyors Ethernet konverter (10/100 Base Ethernet) sodort kábel <-> egymódusú optikai szál; Optikai csatlakozók típusa: 2 db. SC ; Szálak száma: 2 db. ; Sugárzási hatótáv: 25 km - Egymódusú optikai szál ; Adatátvitel sebessége: 10 / 100 Mbps ; Optikai hullámhossz: 1310 nm ; Kiválasztott jellemzők: Kétirányú adatátvitel két optikai szálon keresztül ;
Nettó: 15.25 EUR  Bruttó: 18.76 EUR
OMG2-SM
Gyors Ethernet konverter (Gigabit Ethernet) sodort kábel <-> egymódusú optikai szál; Optikai csatlakozók típusa: 2 db. SC ; Szálak száma: 2 db. ; Sugárzási hatótáv: 20 km - Egymódusú optikai szál ; Adatátvitel sebessége: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Optikai hullámhossz: 1310 nm ; Kiválasztott jellemzők: Kétirányú adatátvitel két optikai szálon keresztül ;
Nettó: 21.51 EUR  Bruttó: 26.46 EUR
OM2-MM
Gyors ethernet konverter (10/100 Base Ethernet) sodrott kábel <-> többmódusú optikai szál; Optikai csatlakozók típusa: 2 db. SC ; Szálak száma: 2 db. ; Sugárzási hatótáv: 2 km - Többmódusú optikai szál ; Adatátvitel sebessége: 10 / 100 Mbps ; Optikai hullámhossz: 1310 nm ; Kiválasztott jellemzők: Kétirányú adatátvitel két optikai szálon keresztül ;
Nettó: 15.30 EUR  Bruttó: 18.82 EUR
OMG2-MM
Gyors ethernet konverter (Gigabit Ethernet) sodrott kábel <-> többmódusú optikai szál; Optikai csatlakozók típusa: 2 db. SC ; Szálak száma: 2 db. ; Sugárzási hatótáv: 2 km - Többmódusú optikai szál ; Adatátvitel sebessége: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Optikai hullámhossz: 1310 nm ; Kiválasztott jellemzők: Kétirányú adatátvitel két optikai szálon keresztül ;
Nettó: 21.47 EUR  Bruttó: 26.41 EUR
EXPERT-SFP-1/2
LAN portok: 1 x SFP port 1000 Base-X, 2 x LAN port 10/100/1000 Base-T ; Adatátvitel sebessége: 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 x LAN port, 1000 Mbps - 1 x SFP port ;
Nettó: 25.95 EUR  Bruttó: 31.92 EUR
M-203G
Gyors Ethernet konverter (Gigabit Ethernet) sodort kábel <-> egymódusú optikai szál; Optikai csatlakozók típusa: 2 db. SC ; Szálak száma: 2 db. ; Sugárzási hatótáv: 20 km - Egymódusú optikai szál ; Adatátvitel sebessége: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Optikai hullámhossz: 1310 nm ; Kiválasztott jellemzők: Kétirányú adatátvitel két optikai szálon keresztül ;
Nettó: 31.27 EUR  Bruttó: 38.46 EUR
OM1-SM
Gyors Ethernet konverter (10/100 Base Ethernet) sodort kábel <-> egymódusú optikai szál; Az optikai jel küldése és fogadása a II i III 1310/1550 nm adatátviteli ablakban történik; Optikai csatlakozók típusa: SC ; Sugárzási hatótáv: 25 km - Egymódusú optikai szál ; Adatátvitel sebessége: 10/100 Mbps ;
Nettó: 28.94 EUR  Bruttó: 35.60 EUR
OMG1-SM
Gyors Ethernet konverter (Gigabit Ethernet) sodort kábel <-> egymódusú optikai szál; Az optikai jel küldése és fogadása a II i III 1310/1550 nm adatátviteli ablakban történik; Optikai csatlakozók típusa: SC ; Sugárzási hatótáv: 25 km - Egymódusú optikai szál ; Adatátvitel sebessége: 10/100/1000 Mbps ;
Nettó: 56.31 EUR  Bruttó: 69.26 EUR
qty dicount
M-207G
Gyors Ethernet konverter (Gigabit Ethernet) sodort kábel <-> egymódusú optikai szál; Az optikai jel küldése és fogadása a II i III 1310/1550 nm adatátviteli ablakban történik; Optikai csatlakozók típusa: SC ; Sugárzási hatótáv: 20 km - Egymódusú optikai szál ; Adatátvitel sebessége: 10 / 100 / 1000 Mbps ;
Nettó: 111.28 EUR  Bruttó: 136.87 EUR
M-207M
Gyors Ethernet konverter (10/100 Base Ethernet) sodort kábel <-> egymódusú optikai szál; Az optikai jel küldése és fogadása a II i III 1310/1550 nm adatátviteli ablakban történik; Optikai csatlakozók típusa: SC ; Sugárzási hatótáv: 20 km - Egymódusú optikai szál ; Adatátvitel sebessége: 10/100 Mbps ;
Nettó: 41.21 EUR  Bruttó: 50.69 EUR
M-023G
Gyors ethernet konverter (Gigabit Ethernet) sodrott kábel <-> többmódusú optikai szál; Optikai csatlakozók típusa: 2 db. SC ; Szálak száma: 2 db. ; Sugárzási hatótáv: 2 km - Többmódusú optikai szál ; Adatátvitel sebessége: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Optikai hullámhossz: 1310 nm ; Kiválasztott jellemzők: Kétirányú adatátvitel két optikai szálon keresztül ;
Nettó: 28.28 EUR  Bruttó: 34.78 EUR
M-023M
Gyors ethernet konverter (10/100 Base Ethernet) sodrott kábel <-> többmódusú optikai szál; Optikai csatlakozók típusa: 2 db. SC ; Sugárzási hatótáv: 2 km - Többmódusú optikai szál ; Adatátvitel sebessége: 10 / 100 Mbps ; Kiválasztott jellemzők: Kétirányú adatátvitel két optikai szálon keresztül ;
Nettó: 17.73 EUR  Bruttó: 21.81 EUR
OM1-MM
Gyors ethernet konverter (10/100 Base Ethernet) sodrott kábel <-> többmódusú optikai szál; Az optikai jel küldése és fogadása a II i III 1310/1550 nm adatátviteli ablakban történik; Optikai csatlakozók típusa: SC ; Sugárzási hatótáv: 2 km - Többmódusú optikai szál ; Adatátvitel sebessége: 10/100 Mbps ;
Nettó: 27.64 EUR  Bruttó: 34.00 EUR
OM-14
OM-14 biztosítja 14 média konverter táplálását Rack 19" szekrényben; Berendezés kettős táplálási rendszerrel (redundáns táplálás) és független hűtőrendszerrel rendelkezik;
Nettó: 111.07 EUR  Bruttó: 136.62 EUR