a A A

EGYMÓDUSÚ MÉDIA KONVERTER OM1-SM TXRX KÉSZLET

Nettó: 28.78 EUR  Bruttó: 35.40 EUR

- Nagy termék mennyiség raktáron
- Hozzáadás a termék összehasonlító listához
LEÍRÁS

OM1-SM konverter lehetővé teszi az adatfolyam médium megváltoztatását standard STP/UTP sodrott kábelről egymódusú optikai szálas kábelre.

Berendezés SC csatlakozóval ellátott, mely garantálja a kapcsolatok megbízhatóságát. Az optikai jel küldése és fogadása a II i III 1310/1550 nm adatátviteli ablakban történik.

SPECIFIKÁCIÓ
Hasonlók keresése
Optikai csatlakozók típusa: SC
Szálak száma: 1 db.
Sugárzási hatótáv: 25 km - Egymódusú optikai szál
Támogatott szabványok: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
LAN port: (RJ-45. UTP/STP)
Adatátvitel sebessége: 10/100 Mbps
Optikai hullámhossz: 1550 / 1310 nm
Kiválasztott jellemzők:
  • MDI/MDI-X automatikus érzékelés - automatikusan érzékeli az adatátviteli módot
  • Bitráta automatikus érzékelése
  • Kétirányú adatátvitel egyes optikai szálon keresztül
  • LED dióda, a berendezés helyes működését jelzi
  • Hullámhossz-osztásos multiplex technológia WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
  • Táplálás: 5 V DC / 1 A (tápegység a készletben)
    Működési hőmérséklet: -10 °C ... 50 °C
    Megengedett környezeti relatív páratartalom: 5 % ... 95 %
    Súly: 0.176 kg
    Méretek: 120  x 72  x 27 mm
    Garancia: 2 év
    PREZENTÁCIÓ
    EGYM DUS M DIA KONVERTER OM1 SM TXRX K SZLET

    Elölnézet: 

    EGYM DUS M DIA KONVERTER OM1 SM TXRX K SZLET

    Hátul nézet: 

    EGYM DUS M DIA KONVERTER OM1 SM TXRX K SZLET

    Berendezés alkalmazásának példája: 

    EGYM DUS M DIA KONVERTER OM1 SM TXRX K SZLET

    1. KONVERTER
    2. Switch
    3. Számítógép

    Készlet tartalma: 

    EGYM DUS M DIA KONVERTER OM1 SM TXRX K SZLET

    FÁJLOK

    Katalógus kártya


    100 KB

    CE


    250 KB

    Használati utasítás


    300 KB

    CSOMAGOLÁS
    Méretek (Hossz. x Szél. x Mag.): 240x120x105 mmCsomagolás: KartonBruttó súly: 0.712 kg

    EGYÜTTMŰKÖDŐ ELEMEK: OM1-SM
    EGYMÓDUSÚ ADAPTER AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Nettó: 0.21 EUR
    MÉDIA KONVERTER ADAPTER OM-14
    OM-14
    Nettó: 104.10 EUR
    TÖBBMÓDUSÚ PIGTAIL CSATLAKOZÓ SC 50/125 PIG-SC-MM
    PIG-SC-MM
    Nettó: 0.79 EUR
    PATCHCORD RJ45/1.8-BLUE 1.8 m
    RJ45/1.8-BLUE
    Nettó: 0.89 EUR
    PATCHCORD RJ45/1.8-GREEN 1.8 m
    RJ45/1.8-GREEN
    Nettó: 0.85 EUR
    PATCHCORD RJ45/3.0-GREY 3.0 m
    RJ45/3.0-GREY
    Nettó: 0.45 EUR
    PATCHCORD RJ45/3.0-RED 3.0 m
    RJ45/3.0-RED
    Nettó: 1.14 EUR
    PATCHCORD RJ45/3.0-YELLOW 3.0 m
    RJ45/3.0-YELLOW
    Nettó: 1.14 EUR
    ÉRDEKES TERMÉKEK
    EGYMÓDUSÚ - PIGTAIL CSATLAKOZÓ SC PIG-SC
    PIG-SC
    Nettó: 0.66 EUR
    KÁBELVÉG DOBOZ PPO-2
    PPO-2
    Nettó: 0.84 EUR