Top Fiiberoptika  Adapterid
Võrdle kategooriat Seadme:Sorteeri:tüüp | hind | hind a A A

Adapterid

AD-2LC/2LC-MM
Mitmerežiimne adapter DUPLEX AD-2LC/2LC-MM kahe LC-tüüpi pistiku ühendamiseks;
Neto: 4.29 PLN  Bruto: 5.28 PLN
AD-2SC/2SC-MM
Mitmerežiimne adapter DUPLEX AD-2SC/2SC-MM kahe SC-tüüpi pistikute paari ühendamiseks;
Neto: 2.76 PLN  Bruto: 3.39 PLN
AD-SC/SC-MM
Mitmerežiimne adapter AD-SC/SC-MM kahe SC-tüüpi pistiku ühendamiseks;
Neto: 1.48 PLN  Bruto: 1.82 PLN
AD-SC/SC-MM-OM3
Mitmerežiimne adapter AD-SC/SC-MM-OM3 kahe SC-tüüpi pistiku ühendamiseks; Rakendus: Mitmerežiimilised kiud OM3 ;
Neto: 1.56 PLN  Bruto: 1.92 PLN
AD-ST/ST-MM
Mitmerežiimne adapter AD-ST/ST-MM kahe ST-tüüpi pistiku ühendamiseks;
Neto: 2.72 PLN  Bruto: 3.35 PLN
AD-2LC-APC/2LC-APC
Üherežiimne adapter AD-2LC-APC/2LC-APC kahe pf LC APC-tüüpi pistikute paari ühendamiseks;
Neto: 4.91 PLN  Bruto: 6.04 PLN
AD-2LC/2LC
Üherežiimne adapter DUPLEX AD-2LC/2LC kahe pf LC-tüüpi pistikute paari ühendamiseks;
Neto: 4.53 PLN  Bruto: 5.57 PLN
AD-2SC-APC/2SC-APC
Üherežiimne adapter DUPLEX AD-2SC-APC/2SC-APC kahe pf SC-APC-tüüpi pistikute paari ühendamiseks;
Neto: 2.52 PLN  Bruto: 3.10 PLN
AD-2SC/2SC
Üherežiimne adapter DUPLEX AD-2SC/2SC kahe pf SC-tüüpi pistikute paari ühendamiseks;
Neto: 2.71 PLN  Bruto: 3.33 PLN
AD-FC-APC/FC-APC
Üherežiimne adapter AD-FC-APC/FC-APC kahe FC/APC-tüüpi pistiku ühendamiseks;
Neto: 2.55 PLN  Bruto: 3.14 PLN
AD-FC/FC
Üherežiimne adapter AD-FC/FC kahe FC-tüüpi pistiku ühendamiseks;
Neto: 2.95 PLN  Bruto: 3.63 PLN
AD-SC-APC/SC-APC
Üherežiimne adapter AD-SC-APC/SC-APC kahe SC-APC-tüüpi pistiku ühendamiseks;
Neto: 0.94 PLN  Bruto: 1.16 PLN
AD-SC/SC
Üherežiimne adapter AD-SC/SC kahe SC-tüüpi pistiku ühendamiseks;
Neto: 0.93 PLN  Bruto: 1.14 PLN
AD-ST/ST
Üherežiimne adapter AD-ST/ST kahe ST-tüüpi pistiku ühendamiseks;
Neto: 2.98 PLN  Bruto: 3.67 PLN
AD-2SC/2ST
Üherežiimne hübriidadapter DUPLEX AD-2SC/2ST kahe SC-tüüpi pistiku ühendamiseks kahe ST-tüüpi pistikuga;
Neto: 11.64 PLN  Bruto: 14.32 PLN
AD-LC/LC-MM-OM3
Mitmerežiimne adapter AD-LC/LC-MM-OM3 kahe LC-tüüpi pistiku ühendamiseks; Rakendus: Mitmerežiimilised kiud OM3 ;
Neto: 3.62 PLN  Bruto: 4.45 PLN