Top Fiberoptikk  SFP moduler Kode: SFP-203/5G/SC
a A A

SINGLE-MODUS MODUL SFP-203/5G/SC

Netto: 14.58 USD  Brutto: 17.93 USD

- En stort antall varer på lager
- Legg til i produktliste for å sammenligne
BESKRIVELSE

Opitiske moduler i henhold til standard SFP (Small Form-factor Pluggable) er apparater som omformerer elektrisk signal til optisk signal og optisk signal til elektrisk signal. Bruk av medieomformere med mulighet for skifte av SFP-moduler er spesielt gunstig av hensyn til allsidighet, f.eks. i tilfelle endring på nettkonfigurasjonen er det nok og tilpasse en aktuell modull SFP istedenfor å utskiftet hele apparatet. Modulen samarbeider med de fleste switcher og rutere med SFP kontakt.

Obs! SFP-203/5G/SC krever SFP-205/3G/SC.

SPESIFIKASJON
Søk lignende
OverføringsprotokollProtokoły transmisyjne: IEEE 802.3z 1000Base-FX
Fibertype: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Single-modus fiber
Maksimal overføringsdistanse: 20 km
Overføringshastighet: max. 1.25 Gb/s
Antall brukte fibre:
Optiske koblinger: SC
Lyskilde / optisk bølgelengde: FP laser - 1310 / 1550 nm (Tx / Rx)
Valgte funksjoner: Bølgelende -Multipleksing Delings -teknologi WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm)
Senderstyrke: -8 ... -3 dB
Mottaksfølsomhet: ≥ -22 dB
Strømforsyning: 3.3 V DC
Arbeidstemperatur: 0 °C ... 70 °C
Vekt: 0.02 kg
Garanti: 2 år
PRESENTASJON
SINGLE MODUS MODUL SFP 203 5G SC

 

SINGLE MODUS MODUL SFP 203 5G SC

Koblingsdiagram: 

SINGLE MODUS MODUL SFP 203 5G SC

1. bryter med SFP kontakt
2. SFP modulen
3. Fiber optisk overføring (opptil 20 km)

NEDLASTNINGER

Datablad


100 KB

Brukermanualen


300 KB

EMBALLASJE
Mål (LxBxH): 60x20x20 mmPakke: FolieBrutto vekt: 0.025 kg

ELEMENTER FUNGERER SAMMEN MED: SFP-203/5G/SC    - Elementene som kreves for samarbeid.
SINGLE-MODUS MODUL SFP-205/3G/SC
SFP-205/3G/SC
Netto: 18.25 USD
INTERESSANTE PRODUKTER
SINGLE-MODUS PATCHKABEL PC-SC/SC-1 1 m
PC-SC/SC-1
Netto: 2.03 USD
SINGLE-MODUS MODUL SFP-205/3G
SFP-205/3G
Netto: 15.58 USD
HYLLE P19/254L 254 mm
P19/254L
Netto: 11.89 USD
SINGLE-MODUS MODUL SFP-203/5G
SFP-203/5G
Netto: 12.36 USD