Top Šviesolaidžiai  Kabeliai ir laidai  Daugiamodžiai komutaciniai laidai
Palyginti kategoriją Aprašymas:Rūšiuoti:tipas | kaina | kaina a A A

Daugiamodžiai komutaciniai laidai

PC-2FC/2FC-MM
Jungtis tipas: FC <-> FC ; Šviesolaidžio pluošto tipas: 50 / 125 µm Daugiamodis pluoštas ; Ilgis: 1 m ;
Neto: 32.14 PLN  Bruto: 39.53 PLN
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Jungtis tipas: LC <-> LC ; Šviesolaidžio pluošto tipas: 50 / 125 µm Daugiamodis pluoštas ; Ilgis: 2 m ;
Neto: 22.42 PLN  Bruto: 27.58 PLN
PC-2LC/2SC-MM-2
Jungtis tipas: LC/UPC <-> SC/UPC ; Šviesolaidžio pluošto tipas: 50 / 125 µm - Daugiamodis pluoštas ; Ilgis: 2 m ;
Neto: 17.97 PLN  Bruto: 22.10 PLN
PC-2SC/2SC-MM-OM3-2
Jungtis tipas: SC <-> SC ; Šviesolaidžio pluošto tipas: 50 / 125 µm Daugiamodis pluoštas ; Ilgis: 2 m ;
Neto: 33.22 PLN  Bruto: 40.86 PLN
PC-2ST/2ST-MM-2
Jungtis tipas: ST <-> ST ; Šviesolaidžio pluošto tipas: 50 / 125 µm Daugiamodis pluoštas ; Ilgis: 2 m ;
Neto: 24.00 PLN  Bruto: 29.52 PLN
PC-FC/FC-MM
Jungtis tipas: FC <-> FC ; Šviesolaidžio pluošto tipas: 50 / 125 µm Daugiamodis pluoštas ; Ilgis: 1 m ;
Neto: 23.97 PLN  Bruto: 29.48 PLN
PC-FC/FC-MM62
Jungtis tipas: FC <-> FC ; Šviesolaidžio pluošto tipas: 62.5 / 125 µm Daugiamodis pluoštas ; Ilgis: 1 m ;
Neto: 15.00 PLN  Bruto: 18.45 PLN
PC-FC/ST-MM
Jungtis tipas: FC <-> ST ; Šviesolaidžio pluošto tipas: 50 / 125 µm Daugiamodis pluoštas ; Ilgis: 1 m ;
Neto: 23.51 PLN  Bruto: 28.92 PLN
PC-LC/LC-MM
Jungtis tipas: LC <-> LC ; Šviesolaidžio pluošto tipas: 50 / 125 µm Daugiamodis pluoštas ; Ilgis: 1 m ;
Neto: 9.03 PLN  Bruto: 11.11 PLN
PC-SC/SC-MM
Jungtis tipas: SC <-> SC ; Šviesolaidžio pluošto tipas: 50 / 125 µm Daugiamodis pluoštas ; Ilgis: 1 m ;
Neto: 7.07 PLN  Bruto: 8.70 PLN
PC-SC/ST-MM
Jungtis tipas: SC <-> ST ; Šviesolaidžio pluošto tipas: 50 / 125 µm Daugiamodis pluoštas ; Ilgis: 1 m ;
Neto: 14.83 PLN  Bruto: 18.24 PLN
PC-ST/ST-MM
Jungtis tipas: ST <-> ST ; Šviesolaidžio pluošto tipas: 50 / 125 µm Daugiamodis pluoštas ; Ilgis: 1 m ;
Neto: 12.82 PLN  Bruto: 15.77 PLN
PC-2SC/2ST-MM-2
Jungtis tipas: SC <-> ST ; Šviesolaidžio pluošto tipas: 50 / 125 µm Daugiamodis pluoštas ; Ilgis: 2 m ;
Neto: 22.76 PLN  Bruto: 27.99 PLN
PC-LC/ST-MM
Jungtis tipas: LC <-> ST ; Šviesolaidžio pluošto tipas: 50 / 125 µm Daugiamodis pluoštas ; Ilgis: 1 m ;
Neto: 10.93 PLN  Bruto: 13.44 PLN