a A A

VIENMODA MODULIS PFT3960 DAHUA

Neto: 249.00 PLN  Bruto: 306.27 PLN

- Noliktavā pieejams liels preces daudzums
- Pievienot produktu salīdzināšanas sarakstam
APRAKSTS

Optiski moduļi ir saderīgi ar standartu SFP (Small Form-factor Pluggable), tā ir ierīce, kas elektrisko signālu pārveido par optisko, bet optisko par elektrisko. Multivides pārveidotāju izmantošana ar iespēju nomainīt SFP moduļus ir īpaši izdevīga, ņemot vērā to universālo raksturu, piem., tīkla konfigurācijas izmaiņu gadījumā nav nepieciešams nomainīt visu ierīci vai pievienot jaunus multivides pārveidotājus, bet gan izvēlēties atbilstošu moduli SFP. Moduļi saderīgi ar lielāko daļu switch slēdžiem un rūteriem ar SFP ligzdām.

Uzmanību! PFT3960 nepieciešams saderībai ar PFT3970.

SPECIFIKĀCIJA
Meklēt līdzīgus
Pārraides protokoli: IEEE 802.3z 1000Base-FX
Optiskās šķiedras veids: Vienmoda optiskā šķiedra
Maksimālā pārraides uztveršanas zona: 20 km
Pārsūtīšanas ātrums: max. 1.25 Gb/s
Nepieciešamo šķiedru skaits:
Optiskie savienotāji: LC
Gaismas avots / optisko viļņu garums: FP lāzers - 1310 / 1550 nm (Tx / Rx)
Izvēlētās īpašības: Optiskās šķiedras garuma multipleksēšanas tehnoloģija WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm)
Energoapgādes avots: 3.3 V DC
Darba temperatūra: -40 °C ... 85 °C
Svars: 0.02 kg
Ražotājs / Marka: DAHUA
Garantija: 3 gadi
PREZENTĀCIJA
VIENMODA MODULIS PFT3960 DAHUA

 

VIENMODA MODULIS PFT3960 DAHUA

Savienojuma shēma: 

VIENMODA MODULIS PFT3960 DAHUA

1. slēdzis ar ligzdu SFP
2. modulis SFP
3. Optiskās šķiedras pārraide (maks. 20 km)

FAILI

Datu lapa


100 KB

Lietošanas instrukcija


300 KB

IEPAKOJUMS
Izmēri (Garums x Platums x Augstums): 60x15x10 mmIepakojums: FolijaBruto svars: 0.022 kg

ELEMENTI, KAS SADERĪGI AR: PFT3960    - Saderībai nepieciešamie elementi.
VIENMODA MODULIS PFT3970 DAHUA
PFT3970
Neto: 376.00 PLN
VIENMODA SLĒGAUKLA PC-LC/LC 1 m
PC-LC/LC
Neto: 7.63 PLN
INDUSTRIĀLAIS PĀRSLĒGS POE/EPOE PFL2106-4ET-96 5-PORTU +SFP DAHUA
PFL2106-4ET-96
Neto: 689.00 PLN
INDUSTRIĀLAIS PĀRSLĒGS PFS3106-4T 4-PORTU +SFP DAHUA
PFS3106-4T
Neto: 277.00 PLN
SWITCH PFS4226-24ET-240 26-PORTU + 2 x SFP DAHUA
PFS4226-24ET-240
Neto: 1592.00 PLN
Switch PoE PFS4228-24P-370 24-PORTU +SFP DAHUA
PFS4228-24P-370
Neto: 3314.00 PLN
VIENMODA SPRAUDŅAUKLA - SPRAUDNIS LC PIG-LC
PIG-LC
Neto: 3.26 PLN