a A A

MULTIMODE PATCHKABEL PC-SC/ST-MM62 1 m

MULTIMODE PATCHKABEL PC SC ST MM62 1 m
Netto: 3.95 USD  Brutto: 4.86 USD

Produkten är inte längre i vår erbjudande
- Lägg till produktlistan för att jämföra
BESKRIVNING

Multimode patchkabel. Patchkablar används för att överföra optiska signaler mellan aktiva enheter, kapslingar osv.

SPECIFIKATION
Sök liknande
Anslutningstyp: SC <-> ST
Fibertråd typ: 62.5  / 125 µm Multimode trådar
Längd: 1 m
Garanti: 2 år
PRESENTATION

 

MULTIMODE PATCHKABEL PC SC ST MM62 1 m

FILER

Datablad


100 KB

Bruksanvisning


300 KB

FÖRPACKNING
Mått (L x B x H): 200x150x10 mmFörpackning: FolieBrutto vikt: 0.018 kg