Top Fiiberoptika  Kaablid, juhtmed  Üherežiimsed seasabakaablid
Võrdle kategooriat Seadme:Sorteeri:tüüp | hind | hind a A A

Üherežiimsed seasabakaablid

PIG-FC
Ühenduse tüüp: FC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 3.54 PLN  Bruto: 4.35 PLN
PIG-FC-APC
Ühenduse tüüp: FC/APC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 8.46 PLN  Bruto: 10.41 PLN
PIG-LC
Ühenduse tüüp: LC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm : G-652.D ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 3.80 PLN  Bruto: 4.67 PLN
PIG-SC
Ühenduse tüüp: SC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm : G-652.D ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 3.23 PLN  Bruto: 3.97 PLN
PIG-SC-APC
Ühenduse tüüp: SC-APC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 3.57 PLN  Bruto: 4.39 PLN
PIG-ST
Ühenduse tüüp: ST ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 6.48 PLN  Bruto: 7.97 PLN
PIG-SC-APC-2
Ühenduse tüüp: SC-APC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm, G657A Loose Tube (Easy Strip) ; Pikkus: 2 m ;
Neto: 3.26 PLN  Bruto: 4.01 PLN