Top Fiiberoptika  Kaablid, juhtmed  Üherežiimsed seasabakaablid
Võrdle kategooriat Seadme:Sorteeri:tüüp | hind | hind a A A

Üherežiimsed seasabakaablid

PIG-FC
Ühenduse tüüp: FC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 2 m ;
Neto: 2.05 USD  Bruto: 2.52 USD
PIG-FC-APC
Ühenduse tüüp: FC/APC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 2 m ;
Neto: 2.22 USD  Bruto: 2.73 USD
PIG-LC
Ühenduse tüüp: LC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm : G-652.D ; Pikkus: 2 m ;
Neto: 0.86 USD  Bruto: 1.06 USD
PIG-SC-APC
Ühenduse tüüp: SC-APC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 1 m ;
Neto: 0.77 USD  Bruto: 0.95 USD
PIG-ST
Ühenduse tüüp: ST ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm ; Pikkus: 2 m ;
Neto: 2.04 USD  Bruto: 2.51 USD
PIG-SC
Ühenduse tüüp: SC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm : G-652.D ; Pikkus: 2 m ;
Neto: 0.76 USD  Bruto: 0.93 USD
PIG-SC-APC-2
Ühenduse tüüp: SC-APC ; Fiiberoptika tüüp: 9 / 125 µm, G657A Loose Tube (Easy Strip) ; Pikkus: 2 m ;
Neto: 1.03 USD  Bruto: 1.27 USD