a A A

ÜHEREŽIIMNE LAMEKAABEL PC-SC/SC-1 1 m

HERE IIMNE LAMEKAABEL PC SC SC 1 1 m
Neto: 1.85 EUR  Bruto: 2.28 EUR

- Suur kogus laos
- Lisa võrreldavate toodete hulka
KIRJELDUS
Toote eelkäija oli: PC-SC/SC

Üherežiimiline patch-kaabel koos PVC-kattega. Lamekaableid kasutatakse optiliseks signaaliedastuseks aktiivsete seadmete, lamekaablikarpide jm vahel.

TEHNILISED ANDMED
Otsi sarnaseid
Ühenduse tüüp: SC/UPC <-> SC/UPC
Fiiberoptika tüüp: 9  / 125 µm
Sisestuskadu kokku: ≤ 0.3 dB
Põhiomadused:
  • Toodetud vastavalt järgnevatele nõuetele: G.652 D
  • PVC-kate
  • Pikkus: 1 m
    Garantii: 2 aastat
    ESITLUS

     

    HERE IIMNE LAMEKAABEL PC SC SC 1 1 m

    FAILID

    Andmeleht


    100 KB

    CE


    250 KB

    Kasutusjuhend


    300 KB

    PAKEND
    Mõõtmed (P x L x K): 200x180x10 mmPakend: KileBrutokaal: 0.019 kg

    HUVITAVAD TOOTED