a A A

ÜHENDUSKARP PPO-2

Neto: 0.86 EUR  Bruto: 1.06 EUR

- Keskmine kogus laos
- Lisa võrreldavate toodete hulka
KIRJELDUS

See on mõeldud ruumi seinale paigaldamiseks liinikaabli lõpetuskohta.

TEHNILISED ANDMED
Otsi sarnaseid
Põhiomadused:
  • 2x SC - simplex, 2x FC - simplex, 2x LC - duplex
  • Võimalus kaitsta mehaanilist keevist
  • Liinikaablite arv:
    Splaissikassettide arv:
    Korpuse tüüp: Seinale paigaldatud, rippuv
    Materjal: Plastik
    Värv: Valge
    Võtmega suletav:
    Kaitsme klass:
    Kaal: 0.042 kg
    Mõõtmed: 86  x 86  x 24 mm
    Garantii: 2 aastat
    ESITLUS
    HENDUSKARP PPO 2

    Vaade eest: 

    HENDUSKARP PPO 2

    Korpuse sisevaade: 

    HENDUSKARP PPO 2

    Vaade kinnituse poolt: 

    HENDUSKARP PPO 2

    Külgvaade: 

    HENDUSKARP PPO 2

    Komplektis: 

    HENDUSKARP PPO 2

    FAILID

    Andmeleht


    100 KB

    Kasutusjuhend


    300 KB

    PAKEND
    Mõõtmed (P x L x K): 90x90x25 mmPakend: KileBrutokaal: 0.048 kg

    KOMPONENDID ÜHILDUVAD: PPO-2
    ÜHEREŽIIMNE ADAPTER AD-2LC/2LC KEERAMILINE MUHV
    AD-2LC/2LC
    Neto: 1.05 EUR
    MITMEREŽIIMNE ADAPTER AD-2LC/2LC-MM
    AD-2LC/2LC-MM
    Neto: 0.99 EUR
    ÜHEREŽIIMNE ADAPTER AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Neto: 0.22 EUR
    MITMEREŽIIMNE ADAPTER AD-SC/SC-MM
    AD-SC/SC-MM
    Neto: 0.22 EUR
    ÜHEREŽIIMNE ANTENNIKAABEL - PISTIK LC PIG-LC
    PIG-LC
    Neto: 0.89 EUR
    MITMEREŽIIMNE ANTENNIKAABEL - PISTIK LC 50/125 PIG-LC-MM
    PIG-LC-MM
    Neto: 0.98 EUR
    ÜHEREŽIIMNE ANTENNIKAABEL - PISTIK SC PIG-SC
    PIG-SC
    Neto: 0.75 EUR
    HUVITAVAD TOOTED