Top Šviesolaidžiai
 Rodyti viską | Paslėpti viską   a A A

Šviesolaidžiai


Neto:0.00 USD
Bruto:0.00 USD
Svoris:0.00 kg
Ypač rekomenduojame
VIENAMODIS MODULIS SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F
MGBIC-LH-F

Neto: 37.47 USD

VIENAMODIS MODULIS SFP-205/3G/SC
SFP-205/3G/SC

Neto: 16.74 USD

ABONENTO DEŽUTĖ PPO-2
PPO-2

Neto: 0.89 USD

VIENAMODIS MODULIS SFP-203G
SFP-203G

Neto: 11.68 USD

VIENAMODIS MODULIS SFP-023G
SFP-023G

Neto: 12.41 USD

VIENAMODIS MEDIJOS KONVERTERIS, KOMPLEKTAS TXRX M-207G ULTIMODE
M-207G

Neto: 128.18 USD

KOMUTATORIUS PPO-1U/3
PPO-1U/3

Neto: 22.30 USD

ŠVIESOLAIDINIS VIDEO KONVERTERIS OVH-4D/SC 4x VIDEO + RS-485 KOMPLEKTAS TXRX
OVH-4D/SC

Neto: 150.11 USD

VIENAMODIS MEDIJOS KONVERTERIS OM1-SM KOMPLEKTAS TXRX
OM1-SM

Neto: 30.78 USD

 
60-713 Poznań, Graniczna 10
tel.: +(48) 61 864 69 66
e-mail: shop@delta.poznan.pl
Darbo valandos.
Pirm.- Penkt.: 8.00 - 19.00
Šešt.: 8.00 - 14.00
Komercijos skyrius, Siuntimai
tel.: +(48) 61 864 69 66
e-mail: shop@delta.poznan.pl
Techninis palaikymas
tel.: +(48) 61 864 69 98
e-mail: support@delta.poznan.pl
Techninis aptarnavimas
tel.: +(48) 61 864 69 64
e-mail: service@delta.poznan.pl
(c) 2001-2019 DELTA