a A A

ОПТИЧЕН РАЗПРЕДЕЛИТЕЛЕН ПАНЕЛ PPOK-2

Нето: 52.41 PLN  Бруто: 64.46 PLN

- Средно количество стока на склад
- Добави към списъка с продуктите за сравнение
ОПИСАНИЕ

Корпусът е предназначен за монтаж, директно на стената в помещението, в което настъпва завършването на кабелната линия.

СПЕЦИФИКАЦИЯ
Търсене на подобни
Брой кабелни линни: max. 1 
Брой сплайс касети: max. 1 
Избрани характеристики:
  • 2x SC - simplex, 2x FC - simplex, 2x LC - duplex
  • 4 термични или 4 механични сплайсове
  • Пространство за оптичен сплитер тип MICRO
  • Тип корпус: Монтаж на стенна, висяща
    Материал: Пластмаса
    Цвят: Светло сив
    Затваряне с ключ:
    Клас на защита: IP65
    Тегло: 0.47 kg
    Размери: 215  x 152  x 51 mm
    Гаранция: 2 години
    ПРЕЗЕНТАЦИЯ
    PPOK 2

    Изглед отпред: 

    PPOK 2

    Изглед на корпуса от вътре: 

    PPOK 2

     

    PPOK 2

    Изглед от страна на закрепването: 

    PPOK 2

    В комплект: 

    PPOK 2

    ФАЙЛОВЕ

    Каталожна карта


    100 KB

    Ръководство за експлоатация


    300 KB

    ОПАКОВКА
    Размери (Дъл. х Шир. х Вис.): 220x160x55 mmОпаковка: КартонТегло бруто: 0.532 kg

    СЪВМЕСТНО РАБОТЕЩИ ЕЛЕМЕНТИ С: PPOK-2
    ЕДНОМОДОВ АДАПТЕР AD-2LC/2LC КЕРАМИЧНА ФЕРУЛА/ВТУЛКА/
    AD-2LC/2LC
    Нето: 4.53 PLN
    ЕДНОМОДОВ АДАПТЕР AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Нето: 0.93 PLN
    МНОГОМОДОВ АДАПТЕР AD-SC/SC-MM
    AD-SC/SC-MM
    Нето: 1.48 PLN
    ЕДНОМОДОВ ПИГТЕЙЛ - ЩЕПСЕЛ LC PIG-LC
    PIG-LC
    Нето: 3.80 PLN
    МНОГОМОДОВ ПИГТАЙЛ - ЩЕПСЕЛ LC 50/125 PIG-LC-MM
    PIG-LC-MM
    Нето: 4.07 PLN
    ЕДНОМОДОВ ПИГТЕЙЛ - ЩЕПСЕЛ SC PIG-SC
    PIG-SC
    Нето: 3.23 PLN
    ХОЛДЕР ЗА МЕХАНИЧЕН СПЛАЙС USM-6
    USM-6
    Нето: 4.63 PLN