a A A

DISTRIBUSJONSRAMMEKABINETT PPO-2/30

Netto: 5.65 EUR  Brutto: 6.95 EUR

7 - En middels mengde med varer på lager
Poznań - Graniczna
4
Ship
Personal collection at branch
Poznań - Kopanina
3
Ship
Poznań - Ext. warehouse
0
Ship +2 dni
- Legg til i produktliste for å sammenligne
BESKRIVELSE

Kabinettet er utformet for å kunne monteres direkte på veggen av rommet, hvor linjekabelens avslutning befinner seg.

SPESIFIKASJON
Søk lignende
Antall linjekabler: max. 1 
Valgte funksjoner:
  • 1 x  SC - simplex, 1 x  LC - duplex
  • 2 termiske eller 2 mekaniske skjøter
  • Beskyttelsestype: Veggmontert, hengende
    Materiale: Plastikk
    Farge: Hvit
    Tast låst:
    Beskyttelsesindeks: IP65
    Vekt: 0.24 kg
    Dimensjoner: 172  x 149  x 41 mm
    Garanti: 2 år
    PRESENTASJON
    DISTRIBUSJONSRAMMEKABINETT PPO 2 30

    Utseende fra innsiden i huset: 

    DISTRIBUSJONSRAMMEKABINETT PPO 2 30

    Utseende fra siden: 

    DISTRIBUSJONSRAMMEKABINETT PPO 2 30

    Utseende fra monteringsside: 

    DISTRIBUSJONSRAMMEKABINETT PPO 2 30

    I settet: 

    DISTRIBUSJONSRAMMEKABINETT PPO 2 30

    NEDLASTNINGER

    Datablad


    100 KB

    Brukermanualen


    300 KB

    EMBALLASJE
    Mål (LxBxH): 175x150x45 mmPakke: KartongBrutto vekt: 0.260 kg

    ELEMENTER FUNGERER SAMMEN MED: PPO-2/30
    SINGLE-MODUS ADAPTER AD-2LC/2LC KERAMISK ERME
    AD-2LC/2LC
    Netto: 0.99 EUR
    MULTI-MODUS ADAPTER AD-2LC/2LC-MM
    AD-2LC/2LC-MM
    Netto: 0.98 EUR
    SINGLE-MODUS ADAPTER AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Netto: 0.21 EUR
    MULTI-MODUS ADAPTER AD-SC/SC-MM
    AD-SC/SC-MM
    Netto: 0.20 EUR
    SINGLE-MODUS PIGTAIL - STØPSEL LC PIG-LC
    PIG-LC
    Netto: 0.87 EUR
    MULTI-MODUS PIGTAIL-STØPSEL LC 50/125 PIG-LC-MM
    PIG-LC-MM
    Netto: 1.14 EUR
    SINGLE-MODUS PIGTAIL - STØPSEL SC PIG-SC
    PIG-SC
    Netto: 0.66 EUR