a A A

PATCH PANEL PPO-2/30

Netto: 5.61 EUR  Brutto: 6.90 EUR

7 - En gennemsnitlig mængde af produkter på lager
Poznań - Graniczna
4
Shipment
Personal collection at the branch
Poznań - Kopanina
3
Shipment
Poznań - Ext. warehouse
0
Shipment +2 dni
- Tilføj til produkt sammenligning liste
BESKRIVELSE

Kabinettet er designet til montering direkte på værelsets væg hvor kabellinjen er afsluttet.

SPECIFIKATION
Søg efter lignende
Antal af kabellinjer: max. 1 
Hovedtræk:
  • 1 x  SC - simplex, 1 x  LC - duplex
  • 2 fusion eller 2 mekaniske svejsninger
  • Hustype: Væg-monteret, hængende
    Materiale: Plastik
    Farve: Hvid
    Lukning med nøgle:
    Tætningsklasse: IP65
    Vægt: 0.24 kg
    Dimensioner: 172  x 149  x 41 mm
    Garanti: 2 år
    PRÆSENTATION
    PATCH PANEL PPO 2 30

    Intern visning af kamerahuset: 

    PATCH PANEL PPO 2 30

    Sidebillede: 

    PATCH PANEL PPO 2 30

    Montering sidebillede: 

    PATCH PANEL PPO 2 30

    I sættet: 

    PATCH PANEL PPO 2 30

    FILER

    Datablad


    100 KB

    Betjeningsvejledning


    300 KB

    PAKNIG
    Dimensioner (Længde.x Dybde.x Højde.): 175x150x45 mmPakke: KartonBruttovægt: 0.260 kg

    KOMPONENTER DER ARBEJDER MED: PPO-2/30
    ENKELTMODE ADAPTER AD-2LC/2LC KERAMISKE ÆRME
    AD-2LC/2LC
    Netto: 0.98 EUR
    MULTIMODE ADAPTER AD-2LC/2LC-MM
    AD-2LC/2LC-MM
    Netto: 0.98 EUR
    ENKELTMODE ADAPTER AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Netto: 0.21 EUR
    MULTIMODE ADAPTER AD-SC/SC-MM
    AD-SC/SC-MM
    Netto: 0.20 EUR
    ENKELTMODE PIGTAIL - STIK LC PIG-LC
    PIG-LC
    Netto: 0.86 EUR
    MULTIMODE PIGTAIL - STIK LC 50/125 PIG-LC-MM
    PIG-LC-MM
    Netto: 1.13 EUR
    ENKELTMODE PIGTAIL - STIK SC PIG-SC
    PIG-SC
    Netto: 0.65 EUR