a A A

ОПТИЧЕН РАЗПРЕДЕЛИТЕЛЕН ПАНЕЛ PPO-2/30

Нето: 5.61 EUR  Бруто: 6.90 EUR

7 - Средно количество стока на склад
Poznań - Graniczna
4
Ship
Personal collection at branch
Poznań - Kopanina
3
Ship
Poznań - Ext. warehouse
0
Ship +2 dni
- Добави към списъка с продуктите за сравнение
ОПИСАНИЕ

Корпусът е предназначен за монтаж, директно на стената в помещението, в което настъпва завършването на кабелната линия.

СПЕЦИФИКАЦИЯ
Търсене на подобни
Брой кабелни линни: max. 1 
Избрани характеристики:
  • 1 x  SC - simplex, 1 x  LC - duplex
  • 2 термични или 2 механични сплайсове
  • Тип корпус: Монтаж на стенна, висяща
    Материал: Пластмаса
    Цвят: Бял
    Затваряне с ключ:
    Клас на защита: IP65
    Тегло: 0.24 kg
    Размери: 172  x 149  x 41 mm
    Гаранция: 2 години
    ПРЕЗЕНТАЦИЯ
    PPO 2 30

    Изглед на корпуса от вътре: 

    PPO 2 30

    Изглед отстрани: 

    PPO 2 30

    Изглед от страна на закрепването: 

    PPO 2 30

    В комплект: 

    PPO 2 30

    ФАЙЛОВЕ

    Каталожна карта


    100 KB

    Ръководство за експлоатация


    300 KB

    ОПАКОВКА
    Размери (Дъл. х Шир. х Вис.): 175x150x45 mmОпаковка: КартонТегло бруто: 0.260 kg

    СЪВМЕСТНО РАБОТЕЩИ ЕЛЕМЕНТИ С: PPO-2/30
    ЕДНОМОДОВ АДАПТЕР AD-2LC/2LC КЕРАМИЧНА ФЕРУЛА/ВТУЛКА/
    AD-2LC/2LC
    Нето: 0.98 EUR
    МНОГОМОДОВ АДАПТЕР AD-2LC/2LC-MM
    AD-2LC/2LC-MM
    Нето: 0.98 EUR
    ЕДНОМОДОВ АДАПТЕР AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Нето: 0.21 EUR
    МНОГОМОДОВ АДАПТЕР AD-SC/SC-MM
    AD-SC/SC-MM
    Нето: 0.20 EUR
    ЕДНОМОДОВ ПИГТЕЙЛ - ЩЕПСЕЛ LC PIG-LC
    PIG-LC
    Нето: 0.86 EUR
    МНОГОМОДОВ ПИГТАЙЛ - ЩЕПСЕЛ LC 50/125 PIG-LC-MM
    PIG-LC-MM
    Нето: 1.13 EUR
    ЕДНОМОДОВ ПИГТЕЙЛ - ЩЕПСЕЛ SC PIG-SC
    PIG-SC
    Нето: 0.65 EUR