a A A

KYTKIN PPO-12 OPTON

Netto: 15.58 EUR  Brutto: 19.16 EUR

- Keskikokoinen kappalemäärä varastossa
- Lisää tuoteluetteloon verrattavaksi
KUVAUS

Liite on muotoiltu kiinnittämään suoraan huoneen seinään, missä linjan kaapeli päättyy.

TEKNISET TIEDOT
Hakee samanlaisen
Linjakaapelin määrä: max. 2 
Jatkokasettien määrä: max. 1 
Pääpiirteet:
  • 12 x SC - simplex, 12 x LC - duplex
  • 12 fuusio tai 12 mekaaniset jatkeet
  • Rungon tyyppi: Seinään kiinnitys, riipustus
    Materiaali: Muovi
    Väri: Valkoinen
    Painike suljettu:
    Tiiviysluokka: IP65
    Paino: 0.87 kg
    Koot: 212  x 259  x 82 mm
    Valmistaja / Merkki: OPTON
    Takuu: 2 vuotta
    ESITYS
    KYTKIN PPO 12 OPTON

    Sisäinen kuva kotelosta: 

    KYTKIN PPO 12 OPTON

     

    KYTKIN PPO 12 OPTON

    Pohjanäkymä: 

    KYTKIN PPO 12 OPTON

    Näkymä asennuksen puolelta: 

    KYTKIN PPO 12 OPTON

    Paketissa: 

    KYTKIN PPO 12 OPTON

    TIEDOSTOT

    Tietolomake


    100 KB

    Käyttäjän käsikirja


    300 KB

    PAKKAUS
    Mitat (P x L x K): 275x225x105 mmPakkaus: KartonkiBrutto paino: 1.058 kg

    KOMPONENTIT, JOTKA TOIMIVAT YHDESSÄ: PPO-12
    YKSITILASOVITIN AD-2LC/2LC KERAAMIHOLKKI
    AD-2LC/2LC
    Netto: 1.01 EUR
    MONITILASOVITIN AD-2LC/2LC-MM
    AD-2LC/2LC-MM
    Netto: 0.99 EUR
    YKSITILASOVITIN AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Netto: 0.21 EUR
    MONITILASOVITIN AD-SC/SC-MM
    AD-SC/SC-MM
    Netto: 0.21 EUR
    YKSITILAINEN SIANSAPARO - PISTOKE LC PIG-LC
    PIG-LC
    Netto: 0.87 EUR
    MONITILAINEN SIANSAPARO-PISTOKE LC 50/125 PIG-LC-MM
    PIG-LC-MM
    Netto: 0.97 EUR
    YKSITILAINEN SIANSAPARO - PISTOKE SC PIG-SC
    PIG-SC
    Netto: 0.74 EUR
    MIELENKIINTOISET TUOTTEET
    YKSITILAINEN MEDIAN MUUNNIN OMG1-SM TXRX SARJA
    OMG1-SM
    Netto: 56.79 EUR