Top Optični kabli  Kabli, žice  Patchcord-i - večnačinovni
Primerjaj kategorije Opis: Razvrsti:tip | cena | cena a A A

PC-2FC/2FC-MM
VEČNAČINOVNI PATCHCORD PC-2FC/2FC-MM 1 m
Tip konektorja: FC <-> FC ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 32.14 PLN  Bruto: 39.53 PLN
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
VEČNAČINOVNI PATCHCORD PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2 m
Tip konektorja: LC <-> LC ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 2 m ;
Neto: 25.49 PLN  Bruto: 31.35 PLN
PC-2LC/2SC-MM-2
VEČNAČINOVNI PATCHCORD PC-2LC/2SC-MM-2 2 m
Tip konektorja: LC/UPC <-> SC/UPC ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm - Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 2 m ;
Neto: 19.46 PLN  Bruto: 23.94 PLN
PC-2SC/2ST-MM-2
VEČNAČINOVNI PATCHCORD PC-2SC/2ST-MM-2 2 m
Tip konektorja: SC <-> ST ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 2 m ;
Neto: 23.88 PLN  Bruto: 29.37 PLN
PC-2ST/2ST-MM-2
VEČNAČINOVNI PATCHCORD PC-2ST/2ST-MM-2 2 m
Tip konektorja: ST <-> ST ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 2 m ;
Neto: 24.00 PLN  Bruto: 29.52 PLN
PC-LC/LC-MM
VEČNAČINOVNI PATCHCORD PC-LC/LC-MM 1 m
Tip konektorja: LC <-> LC ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 9.20 PLN  Bruto: 11.32 PLN
PC-SC/SC-MM
VEČNAČINOVNI PATCHCORD PC-SC/SC-MM 1 m
Tip konektorja: SC <-> SC ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 7.69 PLN  Bruto: 9.46 PLN
PC-SC/ST-MM
VEČNAČINOVNI PATCHCORD PC-SC/ST-MM 1 m
Tip konektorja: SC <-> ST ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 10.75 PLN  Bruto: 13.22 PLN
PC-ST/ST-MM
VEČNAČINOVNI PATCHCORD PC-ST/ST-MM 1 m
Tip konektorja: ST <-> ST ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 12.82 PLN  Bruto: 15.77 PLN
PC-LC/ST-MM
VEČNAČINOVNI PATCHCORD PC-LC/ST-MM 1 m
Tip konektorja: LC <-> ST ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 10.93 PLN  Bruto: 13.44 PLN