Top Optické vlákna  Prevodníky médií (konverzia medzi sieťou LAN a optickými vláknami)
Porovnaj kategórie Popis:Triediť:typ | cena | cena a A A

Prevodníky médií (konverzia medzi sieťou LAN a optickými vláknami)

OM2-SM
Konvertor rýchleho Ethernetu (10/100 Base Ethernet) krútená počítačová dvojlinka <-> jednomódový optický kábel; Typ optického konektoru: 2 ks. SC ; Počet vlákien: 2 ks. ; Dosah prenosu: 25 km - Jednovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mb/s ; Optická vlnová dĺžka: 1310 nm ; Vybrané vlastnosti: Dvojsmerný prenos pred dve optické vlákna ;
Netto: 67.00 PLN  Brutto: 82.41 PLN
OMG2-SM
Konvertor rýchleho Ethernetu (Gigabit Ethernet) krútená počítačová dvojlinka <-> jednomódový optický kábel; Typ optického konektoru: 2 ks. SC ; Počet vlákien: 2 ks. ; Dosah prenosu: 20 km - Jednovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Optická vlnová dĺžka: 1310 nm ; Vybrané vlastnosti: Dvojsmerný prenos pred dve optické vlákna ;
Netto: 94.00 PLN  Brutto: 115.62 PLN
OM2-MM
Konvertor rýchleho eternetu (10/100 Base Ethernet) počítačová krútená dvojlinka <-> mnohovidový svetlovod; Typ optického konektoru: 2 ks. SC ; Počet vlákien: 2 ks. ; Dosah prenosu: 2 km - Mnohovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mb/s ; Optická vlnová dĺžka: 1310 nm ; Vybrané vlastnosti: Dvojsmerný prenos pred dve optické vlákna ;
Netto: 67.00 PLN  Brutto: 82.41 PLN
OMG2-MM
Konvertor rýchleho eternetu (Gigabit Ethernet) počítačová krútená dvojlinka <-> mnohovidový svetlovod; Typ optického konektoru: 2 ks. SC ; Počet vlákien: 2 ks. ; Dosah prenosu: 2 km - Mnohovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Optická vlnová dĺžka: 1310 nm ; Vybrané vlastnosti: Dvojsmerný prenos pred dve optické vlákna ;
Netto: 94.00 PLN  Brutto: 115.62 PLN
PFS3102-1T
Ethernet media konvertor na priemyselné použitie.; Typ konektora: port SFP ; Prenosová rýchlosť: 10/100/1000 Mb/s ;
Netto: 287.00 PLN  Brutto: 353.01 PLN
qty dicount
EXPERT-SFP-1/2
Porty LAN: 1 x port SFP 1000 Base-X, 2 x Port LAN 10/100/1000 Base-T ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mb/s - 2 x Port LAN, 1000 Mb/s ;
Netto: 104.00 PLN  Brutto: 127.92 PLN
M-203G
Konvertor rýchleho Ethernetu (Gigabit Ethernet) krútená počítačová dvojlinka <-> jednomódový optický kábel; Typ optického konektoru: 2 ks. SC ; Počet vlákien: 2 ks. ; Dosah prenosu: 20 km - Jednovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Optická vlnová dĺžka: 1310 nm ; Vybrané vlastnosti: Dvojsmerný prenos pred dve optické vlákna ;
Netto: 140.19 PLN  Brutto: 172.43 PLN
OM1-SM
Konvertor rýchleho Ethernetu (10/100 Base Ethernet) krútená počítačová dvojlinka <-> jednomódový optický kábel; Optický signál je vysielaný a prijímaný v prenosovom okne II i III o 1310/1550 nm; Typ optického konektoru: SC ; Dosah prenosu: 25 km - Jednovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10/100 Mb/s ;
Netto: 127.00 PLN  Brutto: 156.21 PLN
OMG1-SM
Konvertor rýchleho Ethernetu (Gigabit Ethernet) krútená počítačová dvojlinka <-> jednomódový optický kábel; Optický signál je vysielaný a prijímaný v prenosovom okne II i III o 1310/1550 nm; Typ optického konektoru: SC ; Dosah prenosu: 25 km - Jednovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10/100/1000 Mb/s ;
Netto: 247.00 PLN  Brutto: 303.81 PLN
M-207G
Konvertor rýchleho Ethernetu (Gigabit Ethernet) krútená počítačová dvojlinka <-> jednomódový optický kábel; Optický signál je vysielaný a prijímaný v prenosovom okne II i III o 1310/1550 nm; Typ optického konektoru: SC ; Dosah prenosu: 20 km - Jednovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mb/s ;
Netto: 523.70 PLN  Brutto: 644.15 PLN
M-207M
Konvertor rýchleho Ethernetu (10/100 Base Ethernet) krútená počítačová dvojlinka <-> jednomódový optický kábel; Optický signál je vysielaný a prijímaný v prenosovom okne II i III o 1310/1550 nm; Typ optického konektoru: SC ; Dosah prenosu: 20 km - Jednovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10/100 Mb/s ;
Netto: 188.71 PLN  Brutto: 232.11 PLN
M-023G
Konvertor rýchleho eternetu (Gigabit Ethernet) počítačová krútená dvojlinka <-> mnohovidový svetlovod; Typ optického konektoru: 2 ks. SC ; Počet vlákien: 2 ks. ; Dosah prenosu: 2 km - Mnohovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Optická vlnová dĺžka: 1310 nm ; Vybrané vlastnosti: Dvojsmerný prenos pred dve optické vlákna ;
Netto: 129.00 PLN  Brutto: 158.67 PLN
OM1-MM
Konvertor rýchleho eternetu (10/100 Base Ethernet) počítačová krútená dvojlinka <-> mnohovidový svetlovod; Optický signál je vysielaný a prijímaný v prenosovom okne II i III o 1310/1550 nm; Typ optického konektoru: SC ; Dosah prenosu: 2 km - Mnohovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10/100 Mb/s ;
Netto: 121.00 PLN  Brutto: 148.83 PLN
OM-14
Adaptér OM-14 zaisťuje napájanie až pre 14 prevodníkov médií umiestnených v skrini Rack 19"; Prístroj je vybavený dvojitým systémom napájania (redundantné napájanie), s oddeleným systémom chladenia;
Netto: 504.27 PLN  Brutto: 620.25 PLN
M-023M
Konvertor rýchleho eternetu (10/100 Base Ethernet) počítačová krútená dvojlinka <-> mnohovidový svetlovod; Typ optického konektoru: 2 ks. SC ; Dosah prenosu: 2 km - Mnohovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mb/s ; Vybrané vlastnosti: Dvojsmerný prenos pred dve optické vlákna ;
Netto: 83.64 PLN  Brutto: 102.88 PLN