a A A

PATCHCORD MULTIMOD PC-ST/ST-MM 1 m

PATCHCORD MULTIMOD PC ST ST MM 1 m
Net: 1.67 EUR  Brut: 2.05 EUR

Produsul nu mai este oferit
- Adăugaţi la lista produselor de comparat
DESCRIEREA

Patchcord multimod. Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.

SPECIFICAŢII
Caută produse asemănătoare
Tip conector: ST <-> ST, Simplex
Tip fibră optică: 50  / 125 µm Fibre multimod
Caracteristici principale: Fibre multimodale OM2
Lungime: 1 m
Garanţie: 2 ani
PREZENTARE
 
PATCHCORD MULTIMOD PC ST ST MM 1 m
FIŞIERE
Fișă de catalog
100 KB
Instrucţiuni de utilizare
300 KB
AMBALAJ
Dimensiuni (lăţ. x înălţ. x adânc.): 200x150x10 mmAmbalaj: FolieGreutate brută: 0.017 kg