a A A

PATCHCORD SINGLEMODE PC-SC-APC/LC 1 m

PATCHCORD SINGLEMODE PC SC APC LC 1 m
Net: 8.01 PLN  Brut: 9.85 PLN

+100 - Cantitate mare în stoc
Poznań, Graniczna 10
+50
Salonul de vânzare
Expedierea
Poznań, Kopanina 54/56
+50
Expedierea
Ridicarea la sucursala firmei
Poznań - Ext. warehouse
0
Expedierea +2 dni
- Adăugaţi la lista produselor de comparat
DESCRIEREA

Patchcord unimodal simplex cu căptuşeală PVC. Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.

SPECIFICAŢII
Caută produse asemănătoare
Tip conector: SC-APC <-> LC/UPC
Tip fibră optică: 9  / 125 µm
Atenuarea: ≤ 0.3 dB
Caracteristici principale:
  • Standard: G.657A1
  • manta PVC
  • Lungime: 1 m
    Garanţie: 2 ani
    PREZENTARE
     
    PATCHCORD SINGLEMODE PC SC APC LC 1 m
    FIŞIERE
    Fișă de catalog
    100 KB
    Instrucţiuni de utilizare
    300 KB
    AMBALAJ
    Dimensiuni (lăţ. x înălţ. x adânc.): 150x150x10 mmAmbalaj: FolieGreutate brută: 0.015 kg

    PRODUSE RECOMANDATE PENTRU: PC-SC-APC/LC
    ALȚI CLIENȚI AU CUMPĂRAT ȘI