a A A

VIENAMODIS KOMUTACINIS LAIDAS PC-FC/FC-3.0 3 m

VIENAMODIS KOMUTACINIS LAIDAS PC FC FC 3 0 3 m
Neto: 34.11 PLN  Bruto: 41.96 PLN

1 - Mažas prekės kiekis sandėlyje
Poznań, Graniczna 10
0
Pardavimo salonas
Išsiuntimas
Poznań, Kopanina 54/56
1
Išsiuntimas
Paėmimas skyriuje
Poznań - Ext. warehouse
0
Išsiuntimas +2 dni
- Pridėti prie prekių palyginimo sąrašo
APRAŠYMAS

Komutaciniai laidai naudojami persuoti optiniams signalams tarp aktyviųjų įrenginių, komutatorių ir pan.

SPECIFIKACIJA
Ieškoti panašių
Jungtis tipas: FC <-> FC
Šviesolaidžio pluošto tipas: 9  / 125 µm
Ilgis: 3 m
Pagrindinės savybės:
  • Pagaminti pagal reikalavimus: G.657A,
  • Plieninis gaubtas apsaugo nuo žalos dėka tempimo,
  • Apvalkalas LSZH (angl. Low Smoke Zero Halogen) - nežymus toksiškų dujų išsiskyrimas degimo metu,
  • Atsparus UV spinduliams
  • Garantija: 2 metai
    PREZENTACIJA
     
    VIENAMODIS KOMUTACINIS LAIDAS PC FC FC 3 0 3 m
    FAILAI
    Duomenų lapas
    100 KB
    Naudojimo instrukcija
    300 KB
    PAKUOTĖ
    Matmenys (ilg. x pl. x aukšt.): 185x170x15 mmPakuotė: PlėvelėSvoris bruto: 0.055 kg