Top Optické vlákna  Káble, vodiče  Prepojovacie káble viacrežimové
Porovnaj kategórie Popis:Triediť:typ | cena | cena a A A

Prepojovacie káble viacrežimové

PC-2FC/2FC-MM
Typ konektora: FC <-> FC ; Typ optického vlákna: 50 / 125 µm Mnohovidová vlákna ; Dĺžka: 1 m ;
Netto: 32.14 PLN  Brutto: 39.53 PLN
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Typ konektora: LC <-> LC ; Typ optického vlákna: 50 / 125 µm Mnohovidová vlákna ; Dĺžka: 2 m ;
Netto: 22.12 PLN  Brutto: 27.21 PLN
PC-2LC/2SC-MM-2
Typ konektora: LC/UPC <-> SC/UPC ; Typ optického vlákna: 50 / 125 µm - Mnohovidová vlákna ; Dĺžka: 2 m ;
Netto: 17.14 PLN  Brutto: 21.08 PLN
PC-2SC/2SC-MM-OM3-2
Typ konektora: SC <-> SC ; Typ optického vlákna: 50 / 125 µm Mnohovidová vlákna ; Dĺžka: 2 m ;
Netto: 33.22 PLN  Brutto: 40.86 PLN
PC-2ST/2ST-MM-2
Typ konektora: ST <-> ST ; Typ optického vlákna: 50 / 125 µm Mnohovidová vlákna ; Dĺžka: 2 m ;
Netto: 24.00 PLN  Brutto: 29.52 PLN
PC-FC/FC-MM62
Typ konektora: FC <-> FC ; Typ optického vlákna: 62.5 / 125 µm Mnohovidová vlákna ; Dĺžka: 1 m ;
Netto: 15.00 PLN  Brutto: 18.45 PLN
PC-FC/ST-MM
Typ konektora: FC <-> ST ; Typ optického vlákna: 50 / 125 µm Mnohovidová vlákna ; Dĺžka: 1 m ;
Netto: 23.51 PLN  Brutto: 28.92 PLN
PC-LC/LC-MM
Typ konektora: LC <-> LC ; Typ optického vlákna: 50 / 125 µm Mnohovidová vlákna ; Dĺžka: 1 m ;
Netto: 9.03 PLN  Brutto: 11.11 PLN
PC-SC/SC-MM
Typ konektora: SC <-> SC ; Typ optického vlákna: 50 / 125 µm Mnohovidová vlákna ; Dĺžka: 1 m ;
Netto: 7.21 PLN  Brutto: 8.87 PLN
PC-SC/ST-MM
Typ konektora: SC <-> ST ; Typ optického vlákna: 50 / 125 µm Mnohovidová vlákna ; Dĺžka: 1 m ;
Netto: 9.34 PLN  Brutto: 11.49 PLN
PC-ST/ST-MM
Typ konektora: ST <-> ST ; Typ optického vlákna: 50 / 125 µm Mnohovidová vlákna ; Dĺžka: 1 m ;
Netto: 12.82 PLN  Brutto: 15.77 PLN
PC-2SC/2ST-MM-2
Typ konektora: SC <-> ST ; Typ optického vlákna: 50 / 125 µm Mnohovidová vlákna ; Dĺžka: 2 m ;
Netto: 22.76 PLN  Brutto: 27.99 PLN
PC-FC/FC-MM
Typ konektora: FC <-> FC ; Typ optického vlákna: 50 / 125 µm Mnohovidová vlákna ; Dĺžka: 1 m ;
Netto: 23.97 PLN  Brutto: 29.48 PLN
PC-LC/ST-MM
Typ konektora: LC <-> ST ; Typ optického vlákna: 50 / 125 µm Mnohovidová vlákna ; Dĺžka: 1 m ;
Netto: 10.93 PLN  Brutto: 13.44 PLN