Top Fibre optice  Cabluri, fire  Patchcord-uri multimodale
Compararea categoriilor Descrierea:Sortaţi:tipul | preţul | preţul a A A

Patchcord-uri multimodale

PC-2FC/2FC-MM
Tip conector: FC <-> FC ; Tip fibră optică: 50 / 125 µm Fibre multimod ; Lungime: 1 m ;
Net: 32.14 PLN  Brut: 39.53 PLN
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Tip conector: LC <-> LC ; Tip fibră optică: 50 / 125 µm Fibre multimod ; Lungime: 2 m ;
Net: 22.12 PLN  Brut: 27.21 PLN
PC-2LC/2SC-MM-2
Tip conector: LC/UPC <-> SC/UPC ; Tip fibră optică: 50 / 125 µm - Fibre multimod ; Lungime: 2 m ;
Net: 17.14 PLN  Brut: 21.08 PLN
PC-2SC/2SC-MM-OM3-2
Tip conector: SC <-> SC ; Tip fibră optică: 50 / 125 µm Fibre multimod ; Lungime: 2 m ;
Net: 33.22 PLN  Brut: 40.86 PLN
PC-2ST/2ST-MM-2
Tip conector: ST <-> ST ; Tip fibră optică: 50 / 125 µm Fibre multimod ; Lungime: 2 m ;
Net: 24.00 PLN  Brut: 29.52 PLN
PC-FC/FC-MM62
Tip conector: FC <-> FC ; Tip fibră optică: 62.5 / 125 µm Fibre multimod ; Lungime: 1 m ;
Net: 15.00 PLN  Brut: 18.45 PLN
PC-FC/ST-MM
Tip conector: FC <-> ST ; Tip fibră optică: 50 / 125 µm Fibre multimod ; Lungime: 1 m ;
Net: 23.51 PLN  Brut: 28.92 PLN
PC-LC/LC-MM
Tip conector: LC <-> LC ; Tip fibră optică: 50 / 125 µm Fibre multimod ; Lungime: 1 m ;
Net: 9.03 PLN  Brut: 11.11 PLN
PC-SC/SC-MM
Tip conector: SC <-> SC ; Tip fibră optică: 50 / 125 µm Fibre multimod ; Lungime: 1 m ;
Net: 7.21 PLN  Brut: 8.87 PLN
PC-SC/ST-MM
Tip conector: SC <-> ST ; Tip fibră optică: 50 / 125 µm Fibre multimod ; Lungime: 1 m ;
Net: 9.34 PLN  Brut: 11.49 PLN
PC-ST/ST-MM
Tip conector: ST <-> ST ; Tip fibră optică: 50 / 125 µm Fibre multimod ; Lungime: 1 m ;
Net: 12.82 PLN  Brut: 15.77 PLN
PC-2SC/2ST-MM-2
Tip conector: SC <-> ST ; Tip fibră optică: 50 / 125 µm Fibre multimod ; Lungime: 2 m ;
Net: 22.76 PLN  Brut: 27.99 PLN
PC-FC/FC-MM
Tip conector: FC <-> FC ; Tip fibră optică: 50 / 125 µm Fibre multimod ; Lungime: 1 m ;
Net: 23.97 PLN  Brut: 29.48 PLN
PC-LC/ST-MM
Tip conector: LC <-> ST ; Tip fibră optică: 50 / 125 µm Fibre multimod ; Lungime: 1 m ;
Net: 10.93 PLN  Brut: 13.44 PLN