Top Optični kabli  Kabli, žice  Patchcord-i - večnačinovni
Primerjaj kategorije Opis:Razvrsti:tip | cena | cena a A A

Patchcord-i - večnačinovni

PC-2FC/2FC-MM
Tip konektorja: FC <-> FC ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 8.50 USD  Bruto: 10.46 USD
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Tip konektorja: LC <-> LC ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 2 m ;
Neto: 6.11 USD  Bruto: 7.52 USD
PC-2LC/2SC-MM-2
Tip konektorja: LC/UPC <-> SC/UPC ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm - Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 2 m ;
Neto: 4.71 USD  Bruto: 5.79 USD
PC-2SC/2SC-MM-OM3-2
Tip konektorja: SC <-> SC ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 2 m ;
Neto: 8.79 USD  Bruto: 10.81 USD
PC-2SC/2ST-MM-2
Tip konektorja: SC <-> ST ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 2 m ;
Neto: 6.02 USD  Bruto: 7.40 USD
PC-2ST/2ST-MM-2
Tip konektorja: ST <-> ST ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 2 m ;
Neto: 6.35 USD  Bruto: 7.81 USD
PC-FC/FC-MM
Tip konektorja: FC <-> FC ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 6.34 USD  Bruto: 7.80 USD
PC-FC/FC-MM62
Tip konektorja: FC <-> FC ; Tip optičnega vlakna: 62.5 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 3.97 USD  Bruto: 4.88 USD
PC-FC/ST-MM
Tip konektorja: FC <-> ST ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 6.22 USD  Bruto: 7.65 USD
PC-LC/LC-MM
Tip konektorja: LC <-> LC ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 2.39 USD  Bruto: 2.94 USD
PC-LC/ST-MM
Tip konektorja: LC <-> ST ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 2.90 USD  Bruto: 3.57 USD
PC-SC/SC-MM
Tip konektorja: SC <-> SC ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 1.85 USD  Bruto: 2.28 USD
PC-SC/ST-MM
Tip konektorja: SC <-> ST ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 3.92 USD  Bruto: 4.82 USD
PC-ST/ST-MM
Tip konektorja: ST <-> ST ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 3.39 USD  Bruto: 4.17 USD