Top Optični kabli  Kabli, žice  Patchcord-i - večnačinovni
Primerjaj kategorije Opis:Razvrsti:tip | cena | cena a A A

Patchcord-i - večnačinovni

PC-2FC/2FC-MM
Tip konektorja: FC <-> FC ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 4.62 EUR  Bruto: 5.68 EUR
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Tip konektorja: LC <-> LC ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 2 m ;
Neto: 5.82 EUR  Bruto: 7.16 EUR
PC-2LC/2SC-MM-2
Tip konektorja: LC/UPC <-> SC/UPC ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm - Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 2 m ;
Neto: 4.48 EUR  Bruto: 5.51 EUR
PC-2SC/2ST-MM-2
Tip konektorja: SC <-> ST ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 2 m ;
Neto: 5.35 EUR  Bruto: 6.58 EUR
PC-2ST/2ST-MM-2
Tip konektorja: ST <-> ST ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 2 m ;
Neto: 5.55 EUR  Bruto: 6.83 EUR
PC-LC/LC-MM
Tip konektorja: LC <-> LC ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 2.13 EUR  Bruto: 2.62 EUR
PC-LC/ST-MM
Tip konektorja: LC <-> ST ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 1.97 EUR  Bruto: 2.42 EUR
PC-SC/SC-MM
Tip konektorja: SC <-> SC ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 1.75 EUR  Bruto: 2.15 EUR
PC-SC/ST-MM
Tip konektorja: SC <-> ST ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 2.49 EUR  Bruto: 3.06 EUR
PC-ST/ST-MM
Tip konektorja: ST <-> ST ; Tip optičnega vlakna: 50 / 125 µm Večnačinovna vlakna ; Dolžina: 1 m ;
Neto: 2.96 EUR  Bruto: 3.64 EUR