a A A

PATCH-PANEELI KEST PPOK-4

Neto: 32.30 PLN  Bruto: 39.73 PLN

- Keskmine kogus laos
- Lisa võrreldavate toodete hulka
KIRJELDUS

See on mõeldud ruumi seinale paigaldamiseks liinikaabli lõpetuskohta.

TEHNILISED ANDMED
Otsi sarnaseid
Liinikaablite arv: max. 1 
Splaissikassettide arv: max. 1 
Põhiomadused:
  • 4x SC - simplex, 4x LC - duplex
  • 8 fusiooni või 4 mehaanilist splaissi
  • Korpuse tüüp: Seinale paigaldatud, rippuv
    Materjal: Plastik
    Värv: Valge
    Võtmega suletav:
    Kaitsme klass: IP65
    Kaal: 0.28 kg
    Mõõtmed: 206  x 135  x 40 mm
    Garantii: 2 aastat
    ESITLUS
    PATCH PANEELI KEST PPOK 4

    Korpuse sisevaade: 

    PATCH PANEELI KEST PPOK 4

     

    PATCH PANEELI KEST PPOK 4

    Külgvaade: 

    PATCH PANEELI KEST PPOK 4

    Vaade kinnituse poolt: 

    PATCH PANEELI KEST PPOK 4

    Komplektis: 

    PATCH PANEELI KEST PPOK 4

    FAILID

    Andmeleht


    100 KB

    Kasutusjuhend


    300 KB

    PAKEND
    Mõõtmed (P x L x K): 205x140x50 mmPakend: KarpBrutokaal: 0.360 kg

    KOMPONENDID ÜHILDUVAD: PPOK-4
    ÜHEREŽIIMNE ADAPTER AD-2LC/2LC KEERAMILINE MUHV
    AD-2LC/2LC
    Neto: 4.53 PLN
    MITMEREŽIIMNE ADAPTER AD-2LC/2LC-MM
    AD-2LC/2LC-MM
    Neto: 4.29 PLN
    ÜHEREŽIIMNE ADAPTER AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Neto: 0.93 PLN
    MITMEREŽIIMNE ADAPTER AD-SC/SC-MM
    AD-SC/SC-MM
    Neto: 1.48 PLN
    ÜHEREŽIIMNE ANTENNIKAABEL - PISTIK LC PIG-LC
    PIG-LC
    Neto: 3.80 PLN
    MITMEREŽIIMNE ANTENNIKAABEL - PISTIK LC 50/125 PIG-LC-MM
    PIG-LC-MM
    Neto: 4.33 PLN
    ÜHEREŽIIMNE ANTENNIKAABEL - PISTIK SC PIG-SC
    PIG-SC
    Neto: 3.23 PLN