Top Fiiberoptika  SFP moodulid
Võrdle kategooriat Seadme:Sorteeri:tüüp | hind | hind a A A

SFP moodulid

GTS-SFP-2LCG
Kiu tüüp: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Üherežiimne kiud ; Maksimaalne edastuskaugus: 20 km ; Edastuskiirus: max. 1.25 Gb/s ; Optilised konnektorid: 2 x LC ;
Neto: 8.89 EUR  Bruto: 10.93 EUR
GTS-SFP-35G
Kiu tüüp: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Üherežiimne kiud ; Maksimaalne edastuskaugus: 20 km ; Edastuskiirus: max. 1.25 Gb/s ; Optilised konnektorid: SC ; Põhiomadused: Ribalaiust jagava multipleksimise tehnoloogia WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 11.55 EUR  Bruto: 14.21 EUR
GTS-SFP-53G
Kiu tüüp: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Üherežiimne kiud ; Maksimaalne edastuskaugus: 20 km ; Edastuskiirus: max. 1.25 Gb/s ; Optilised konnektorid: SC ; Põhiomadused: Ribalaiust jagava multipleksimise tehnoloogia WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Neto: 15.02 EUR  Bruto: 18.47 EUR
MGBIC-SX-P
Kiu tüüp: 50 / 125 µm / 62 / 125 µm Mitmerežiimne kiud ; Maksimaalne edastuskaugus: 0.5 km @ 50/125 µm ; Edastuskiirus: max. 1.25 Gb/s ;
Neto: 20.85 EUR  Bruto: 25.65 EUR
MGBIC-LH-F
Kiu tüüp: 9 / 125 µm Üherežiimne kiud ; Maksimaalne edastuskaugus: 20 km ; Edastuskiirus: max. 1.25 Gb/s ;
Neto: 32.43 EUR  Bruto: 39.89 EUR
PPZO-SFP/B
Materjal: Kumm ; Värv: Must ; Mõõtmed: 15 x 14 x 9 mm ;
Neto: 0.30 EUR  Bruto: 0.37 EUR
PFT3900
Kiu tüüp: Mitmerežiimne kiud ; Maksimaalne edastuskaugus: 2 km ; Edastuskiirus: max. 155 Mbps ; Optilised konnektorid: 2 x LC ;
Neto: 51.29 EUR  Bruto: 63.09 EUR
PFT3950
Kiu tüüp: Mitmerežiimne kiud ; Maksimaalne edastuskaugus: 0.5 km ; Edastuskiirus: max. 1.25 Gb/s ; Optilised konnektorid: 2 x LC ;
Neto: 61.64 EUR  Bruto: 75.82 EUR
qty dicount
SFP-011M
Kiu tüüp: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Mitmerežiimne kiud ; Maksimaalne edastuskaugus: 0.5 km @ 50/125 µm ; Edastuskiirus: max. 155 Mbps ; Optilised konnektorid: 2 x LC ;
Neto: 8.20 EUR  Bruto: 10.09 EUR
SFP-023G
Kiu tüüp: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Mitmerežiimne kiud ; Maksimaalne edastuskaugus: 2 km ; Edastuskiirus: max. 1.25 Gb/s ; Optilised konnektorid: 2 x LC ;
Neto: 8.83 EUR  Bruto: 10.86 EUR
DS-1.25G-20-1310
Kiu tüüp: Üherežiimne kiud ; Maksimaalne edastuskaugus: 20 km ; Edastuskiirus: max. 1.25 Gb/s ; Optilised konnektorid: LC ; Põhiomadused: Ribalaiust jagava multipleksimise tehnoloogia WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 27.90 EUR  Bruto: 34.32 EUR
DS-1.25G-20-1550
Kiu tüüp: Üherežiimne kiud ; Maksimaalne edastuskaugus: 20 km ; Edastuskiirus: max. 1.25 Gb/s ; Optilised konnektorid: LC ; Põhiomadused: Ribalaiust jagava multipleksimise tehnoloogia WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Neto: 37.12 EUR  Bruto: 45.66 EUR
PFT3910
Kiu tüüp: Üherežiimne kiud ; Maksimaalne edastuskaugus: 20 km ; Edastuskiirus: max. 155 Mbps ; Optilised konnektorid: LC ; Põhiomadused: Ribalaiust jagava multipleksimise tehnoloogia WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 51.29 EUR  Bruto: 63.09 EUR
PFT3960
Kiu tüüp: Üherežiimne kiud ; Maksimaalne edastuskaugus: 20 km ; Edastuskiirus: max. 1.25 Gb/s ; Optilised konnektorid: LC ; Põhiomadused: Ribalaiust jagava multipleksimise tehnoloogia WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 65.24 EUR  Bruto: 80.25 EUR
qty dicount
PFT3970
Kiu tüüp: Üherežiimne kiud ; Maksimaalne edastuskaugus: 20 km ; Edastuskiirus: max. 1.25 Gb/s ; Optilised konnektorid: LC ; Põhiomadused: Ribalaiust jagava multipleksimise tehnoloogia WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Neto: 98.76 EUR  Bruto: 121.47 EUR
qty dicount
SFP-203/5G
Kiu tüüp: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Üherežiimne kiud ; Maksimaalne edastuskaugus: 20 km ; Edastuskiirus: max. 1.25 Gb/s ; Optilised konnektorid: LC ; Põhiomadused: Ribalaiust jagava multipleksimise tehnoloogia WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 8.77 EUR  Bruto: 10.79 EUR
SFP-203G
Kiu tüüp: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Üherežiimne kiud ; Maksimaalne edastuskaugus: 20 km ; Edastuskiirus: max. 1.25 Gb/s ; Optilised konnektorid: 2 x LC ;
Neto: 8.84 EUR  Bruto: 10.87 EUR
SFP-205/3G
Kiu tüüp: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Üherežiimne kiud ; Maksimaalne edastuskaugus: 20 km ; Edastuskiirus: max. 1.25 Gb/s ; Optilised konnektorid: LC ; Põhiomadused: Ribalaiust jagava multipleksimise tehnoloogia WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Neto: 10.74 EUR  Bruto: 13.21 EUR