Top Optični kabli  Moduli SFP
Primerjaj kategorije Opis:Razvrsti:tip | cena | cena a A A

Moduli SFP

GTS-SFP-2LCG
Tip optičnega kabla: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: 2 x LC / PC ;
Neto: 9.27 EUR  Bruto: 11.40 EUR
GTS-SFP-35G
Tip optičnega kabla: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: SC / PC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 12.06 EUR  Bruto: 14.83 EUR
GTS-SFP-53G
Tip optičnega kabla: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: SC / PC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Neto: 15.67 EUR  Bruto: 19.27 EUR
MGBIC-LH-F
Tip optičnega kabla: 9 / 125 µm Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ;
Neto: 18.82 EUR  Bruto: 23.15 EUR
MGBIC-SX-P
Tip optičnega kabla: 50 / 125 µm / 62 / 125 µm Večnačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 0.5 km @ 50/125 µm ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ;
Neto: 20.33 EUR  Bruto: 25.01 EUR
PPZO-SFP/B
Material: Guma ; Barva: Črn ; Dimenzije: 15 x 14 x 9 mm ;
Neto: 0.30 EUR  Bruto: 0.37 EUR
DS-1.25G-20-1310
Tip optičnega kabla: Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: LC / PC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 28.96 EUR  Bruto: 35.62 EUR
DS-1.25G-20-1550
Tip optičnega kabla: Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: LC / PC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Neto: 38.39 EUR  Bruto: 47.22 EUR
qty dicount
PFT3960
Tip optičnega kabla: Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: LC / PC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 68.22 EUR  Bruto: 83.91 EUR
qty dicount
PFT3970
Tip optičnega kabla: Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: LC / PC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Neto: 102.66 EUR  Bruto: 126.27 EUR
qty dicount
SFP-203/5G
Tip optičnega kabla: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: LC / PC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 8.56 EUR  Bruto: 10.53 EUR
SFP-203/5G/SC
Tip optičnega kabla: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: SC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Neto: 10.24 EUR  Bruto: 12.60 EUR
SFP-205/3G
Tip optičnega kabla: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: LC / PC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Neto: 10.48 EUR  Bruto: 12.89 EUR
PFT3900
Tip optičnega kabla: Večnačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 2 km ; Transfer: max. 155 Mbps ; Optični konektorji: 2 x LC / PC ;
Neto: 50.01 EUR  Bruto: 61.51 EUR
PFT3950
Tip optičnega kabla: Večnačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 0.5 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: 2 x LC / PC ;
Neto: 64.49 EUR  Bruto: 79.32 EUR
qty dicount
SFP-023G
Tip optičnega kabla: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Večnačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 2 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: 2 x LC / PC ;
Neto: 8.46 EUR  Bruto: 10.41 EUR
SFP-203G
Tip optičnega kabla: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: 2 x LC / PC ;
Neto: 8.77 EUR  Bruto: 10.79 EUR
SFP-011M
Tip optičnega kabla: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Večnačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 0.5 km @ 50/125 µm ; Transfer: max. 155 Mbps ; Optični konektorji: 2 x LC / PC ;
Neto: 7.99 EUR  Bruto: 9.83 EUR