Top Fiiberoptika  Adapterid  Mitmerežiimsed adapterid
Võrdle kategooriat Seadme:Sorteeri:tüüp | hind | hind a A A

Mitmerežiimsed adapterid

AD-2LC/2LC-MM
Mitmerežiimne adapter DUPLEX AD-2LC/2LC-MM kahe LC-tüüpi pistiku ühendamiseks;
Neto: 4.29 PLN  Bruto: 5.28 PLN
AD-2SC/2SC-MM
Mitmerežiimne adapter DUPLEX AD-2SC/2SC-MM kahe SC-tüüpi pistikute paari ühendamiseks;
Neto: 2.76 PLN  Bruto: 3.39 PLN
AD-SC/SC-MM
Mitmerežiimne adapter AD-SC/SC-MM kahe SC-tüüpi pistiku ühendamiseks;
Neto: 1.48 PLN  Bruto: 1.82 PLN
AD-SC/SC-MM-OM3
Mitmerežiimne adapter AD-SC/SC-MM-OM3 kahe SC-tüüpi pistiku ühendamiseks; Rakendus: Mitmerežiimilised kiud OM3 ;
Neto: 1.56 PLN  Bruto: 1.92 PLN
AD-ST/ST-MM
Mitmerežiimne adapter AD-ST/ST-MM kahe ST-tüüpi pistiku ühendamiseks;
Neto: 2.72 PLN  Bruto: 3.35 PLN
AD-LC/LC-MM-OM3
Mitmerežiimne adapter AD-LC/LC-MM-OM3 kahe LC-tüüpi pistiku ühendamiseks; Rakendus: Mitmerežiimilised kiud OM3 ;
Neto: 3.62 PLN  Bruto: 4.45 PLN