Top Šviesolaidžiai  Medijos konverteriai (konversija tarp LAN tinklo ir šviesolaidžio)
Palyginti kategoriją Aprašymas:Rūšiuoti:tipas | kaina | kaina a A A

Medijos konverteriai (konversija tarp LAN tinklo ir šviesolaidžio)

OM2-MM
Konverteris greitajam eternetui (10/100 Base Ethernet) suktos poros kabelis <-> daugiamodis šviesolaidis; Optinės jungties tipas: 2 vnt. SC ; Gijų skaičius: 2 vnt. ; Perdavimo nuotolis: 2 km - Daugiamodis šviesolaidis ; Perdavimo greitis: 10 / 100 Mb/s ; Optinės bangos ilgis: 1310 nm ; Pagrindinės savybės: Dvikryptė transmisija dviem šviesolaidžio gijom ;
Neto: 16.61 USD  Bruto: 20.43 USD
OMG2-MM
Konverteris greitajam eternetui (Gigabit Ethernet) suktos poros kabelis <-> daugiamodis šviesolaidis; Optinės jungties tipas: 2 vnt. SC ; Gijų skaičius: 2 vnt. ; Perdavimo nuotolis: 2 km - Daugiamodis šviesolaidis ; Perdavimo greitis: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Optinės bangos ilgis: 1310 nm ; Pagrindinės savybės: Dvikryptė transmisija dviem šviesolaidžio gijom ;
Neto: 24.28 USD  Bruto: 29.86 USD
OM2-SM
Greito Etherneto konverteris (10/100 Base Ethernet) kompiuterinė vielutė <-> vieno režimo optinė skaidula; Optinės jungties tipas: 2 vnt. SC ; Gijų skaičius: 2 vnt. ; Perdavimo nuotolis: 25 km - Vienamodis šviesolaidis ; Perdavimo greitis: 10 / 100 Mb/s ; Optinės bangos ilgis: 1310 nm ; Pagrindinės savybės: Dvikryptė transmisija dviem šviesolaidžio gijom ;
Neto: 16.61 USD  Bruto: 20.43 USD
OMG2-SM
Greito Etherneto konverteris (Gigabit Ethernet) kompiuterinė vielutė <-> vieno režimo optinė skaidula; Optinės jungties tipas: 2 vnt. SC ; Gijų skaičius: 2 vnt. ; Perdavimo nuotolis: 20 km - Vienamodis šviesolaidis ; Perdavimo greitis: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Optinės bangos ilgis: 1310 nm ; Pagrindinės savybės: Dvikryptė transmisija dviem šviesolaidžio gijom ;
Neto: 23.43 USD  Bruto: 28.82 USD
PFS3102-1T
Ethernet medija konverteris, skirtas pramoniniams panaudojimams.; Jungties tipas: SFP portas ; Perdavimo greitis: 10/100/1000 Mb/s ;
Neto: 66.02 USD  Bruto: 81.20 USD
EXPERT-SFP-1/2
LAN prievadai: 1 x SFP portas 1000 Base-X, 2 x LAN prievadas 10/100/1000 Base-T ; Perdavimo greitis: 10 / 100 / 1000 Mb/s - 2 x LAN prievadas, 1000 Mb/s ;
Neto: 25.98 USD  Bruto: 31.96 USD
M-023G
Konverteris greitajam eternetui (Gigabit Ethernet) suktos poros kabelis <-> daugiamodis šviesolaidis; Optinės jungties tipas: 2 vnt. SC ; Gijų skaičius: 2 vnt. ; Perdavimo nuotolis: 2 km - Daugiamodis šviesolaidis ; Perdavimo greitis: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Optinės bangos ilgis: 1310 nm ; Pagrindinės savybės: Dvikryptė transmisija dviem šviesolaidžio gijom ;
Neto: 41.08 USD  Bruto: 50.53 USD
M-023M
Konverteris greitajam eternetui (10/100 Base Ethernet) suktos poros kabelis <-> daugiamodis šviesolaidis; Optinės jungties tipas: 2 vnt. SC ; Perdavimo nuotolis: 2 km - Daugiamodis šviesolaidis ; Perdavimo greitis: 10 / 100 Mb/s ; Pagrindinės savybės: Dvikryptė transmisija dviem šviesolaidžio gijom ;
Neto: 22.27 USD  Bruto: 27.39 USD
OM1-MM
Konverteris greitajam eternetui (10/100 Base Ethernet) suktos poros kabelis <-> daugiamodis šviesolaidis; Optinis signalas yra perduodamas ir priimamas II i III transmisijos lange 1310/1550 nm; Optinės jungties tipas: SC ; Perdavimo nuotolis: 2 km - Daugiamodis šviesolaidis ; Perdavimo greitis: 10/100 Mb/s ;
Neto: 32.16 USD  Bruto: 39.56 USD
M-203G
Greito Etherneto konverteris (Gigabit Ethernet) kompiuterinė vielutė <-> vieno režimo optinė skaidula; Optinės jungties tipas: 2 vnt. SC ; Gijų skaičius: 2 vnt. ; Perdavimo nuotolis: 20 km - Vienamodis šviesolaidis ; Perdavimo greitis: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Optinės bangos ilgis: 1310 nm ; Pagrindinės savybės: Dvikryptė transmisija dviem šviesolaidžio gijom ;
Neto: 39.14 USD  Bruto: 48.14 USD
OM1-SM
Greito Etherneto konverteris (10/100 Base Ethernet) kompiuterinė vielutė <-> vieno režimo optinė skaidula; Optinis signalas yra perduodamas ir priimamas II i III transmisijos lange 1310/1550 nm; Optinės jungties tipas: SC ; Perdavimo nuotolis: 25 km - Vienamodis šviesolaidis ; Perdavimo greitis: 10/100 Mb/s ;
Neto: 31.52 USD  Bruto: 38.77 USD
OMG1-SM
Greito Etherneto konverteris (Gigabit Ethernet) kompiuterinė vielutė <-> vieno režimo optinė skaidula; Optinis signalas yra perduodamas ir priimamas II i III transmisijos lange 1310/1550 nm; Optinės jungties tipas: SC ; Perdavimo nuotolis: 25 km - Vienamodis šviesolaidis ; Perdavimo greitis: 10/100/1000 Mb/s ;
Neto: 59.21 USD  Bruto: 72.83 USD
qty dicount
OTE103T
Greito Etherneto konverteris (10/100 Base Ethernet) kompiuterinė vielutė <-> vieno režimo optinė skaidula; Optinis signalas yra perduodamas ir priimamas II i III transmisijos lange 1310/1550 nm; Optinės jungties tipas: FC ; Perdavimo nuotolis: 20 km Vienamodis šviesolaidis ; Perdavimo greitis: 10/100 Mb/s ; Pagrindinės savybės: Dvikryptė transmisija paviene šviesolaidžio gija ;
Neto: 20.87 USD  Bruto: 25.67 USD
M-207G
Greito Etherneto konverteris (Gigabit Ethernet) kompiuterinė vielutė <-> vieno režimo optinė skaidula; Optinis signalas yra perduodamas ir priimamas II i III transmisijos lange 1310/1550 nm; Optinės jungties tipas: SC ; Perdavimo nuotolis: 20 km - Vienamodis šviesolaidis ; Perdavimo greitis: 10 / 100 / 1000 Mb/s ;
Neto: 131.28 USD  Bruto: 161.47 USD
M-207M
Greito Etherneto konverteris (10/100 Base Ethernet) kompiuterinė vielutė <-> vieno režimo optinė skaidula; Optinis signalas yra perduodamas ir priimamas II i III transmisijos lange 1310/1550 nm; Optinės jungties tipas: SC ; Perdavimo nuotolis: 20 km - Vienamodis šviesolaidis ; Perdavimo greitis: 10/100 Mb/s ;
Neto: 52.12 USD  Bruto: 64.11 USD
OM-14
Adapteris OM-14 užtikrina maitinimą 14 medijos konverterių Rack 19" spintoje; Įrenginys turi dvigubą maitinimo sistemą (papildomą maitinimą) kartu su nepriklausoma aušinimo sistema;
Neto: 118.30 USD  Bruto: 145.51 USD