Top Optická vlákna  Převodníky médií (konverze mezi sítí LAN a optickými vlákny)
Srovnej kategorie Popis:Třídit:typ | cena | cena a A A

Převodníky médií (konverze mezi sítí LAN a optickými vlákny)

OM2-SM
Konvertor rychlého Ethernetu (10/100 Base Ethernet) kroucená počítačová dvoulinka <-> jednomodový optický kabel; Typ optického konektoru: 2 ks. SC ; Počet vláken: 2 ks. ; Dosah přenosu: 25 km - Jednovidový světlovod ; Přenosová rychlost: 10 / 100 Mbps ; Optická vlnová délka: 1310 nm ; Vybrané vlastnosti: Dvousměrný přenos před dvě optická vlákna ;
Netto: 15.25 EUR  Brutto: 18.76 EUR
OMG2-SM
Konvertor rychlého Ethernetu (Gigabit Ethernet) kroucená počítačová dvoulinka <-> jednomodový optický kabel; Typ optického konektoru: 2 ks. SC ; Počet vláken: 2 ks. ; Dosah přenosu: 20 km - Jednovidový světlovod ; Přenosová rychlost: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Optická vlnová délka: 1310 nm ; Vybrané vlastnosti: Dvousměrný přenos před dvě optická vlákna ;
Netto: 21.51 EUR  Brutto: 26.46 EUR
OM2-MM
Konvertor rychlého eternetu (10/100 Base Ethernet) počítačová kroucená dvojlinka <-> mnohovidový světlovod; Typ optického konektoru: 2 ks. SC ; Počet vláken: 2 ks. ; Dosah přenosu: 2 km - Mnohovidový světlovod ; Přenosová rychlost: 10 / 100 Mbps ; Optická vlnová délka: 1310 nm ; Vybrané vlastnosti: Dvousměrný přenos před dvě optická vlákna ;
Netto: 15.30 EUR  Brutto: 18.82 EUR
OMG2-MM
Konvertor rychlého eternetu (Gigabit Ethernet) počítačová kroucená dvojlinka <-> mnohovidový světlovod; Typ optického konektoru: 2 ks. SC ; Počet vláken: 2 ks. ; Dosah přenosu: 2 km - Mnohovidový světlovod ; Přenosová rychlost: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Optická vlnová délka: 1310 nm ; Vybrané vlastnosti: Dvousměrný přenos před dvě optická vlákna ;
Netto: 21.47 EUR  Brutto: 26.41 EUR
XFIBER-2-60
XFIBER-2-60 je gigabitový konvertor Ethernet - SFP určený pro systémy průmyslové televize IP; Typ konektoru: Port SFP, Port LAN & PoE - RJ45 ; Přenosová rychlost: SFP : 1000 Mbps, LAN : 10/100/1000 Mbps ;
Netto: 54.59 EUR  Brutto: 67.15 EUR
EXPERT-SFP-1/2
Porty LAN: 1 x port SFP 1000 Base-X, 2 x Port LAN 10/100/1000 Base-T ; Přenosová rychlost: 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 x Port LAN, 1000 Mbps - 1 x port SFP ;
Netto: 25.95 EUR  Brutto: 31.92 EUR
M-203G
Konvertor rychlého Ethernetu (Gigabit Ethernet) kroucená počítačová dvoulinka <-> jednomodový optický kabel; Typ optického konektoru: 2 ks. SC ; Počet vláken: 2 ks. ; Dosah přenosu: 20 km - Jednovidový světlovod ; Přenosová rychlost: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Optická vlnová délka: 1310 nm ; Vybrané vlastnosti: Dvousměrný přenos před dvě optická vlákna ;
Netto: 31.27 EUR  Brutto: 38.46 EUR
OM1-SM
Konvertor rychlého Ethernetu (10/100 Base Ethernet) kroucená počítačová dvoulinka <-> jednomodový optický kabel; Optický signál je vysílám a přijímán v přenosovém okně II i III o 1310/1550 nm; Typ optického konektoru: SC ; Dosah přenosu: 25 km - Jednovidový světlovod ; Přenosová rychlost: 10/100 Mbps ;
Netto: 28.94 EUR  Brutto: 35.60 EUR
OMG1-SM
Konvertor rychlého Ethernetu (Gigabit Ethernet) kroucená počítačová dvoulinka <-> jednomodový optický kabel; Optický signál je vysílám a přijímán v přenosovém okně II i III o 1310/1550 nm; Typ optického konektoru: SC ; Dosah přenosu: 25 km - Jednovidový světlovod ; Přenosová rychlost: 10/100/1000 Mbps ;
Netto: 56.31 EUR  Brutto: 69.26 EUR
qty dicount
M-207G
Konvertor rychlého Ethernetu (Gigabit Ethernet) kroucená počítačová dvoulinka <-> jednomodový optický kabel; Optický signál je vysílám a přijímán v přenosovém okně II i III o 1310/1550 nm; Typ optického konektoru: SC ; Dosah přenosu: 20 km - Jednovidový světlovod ; Přenosová rychlost: 10 / 100 / 1000 Mbps ;
Netto: 111.28 EUR  Brutto: 136.87 EUR
M-207M
Konvertor rychlého Ethernetu (10/100 Base Ethernet) kroucená počítačová dvoulinka <-> jednomodový optický kabel; Optický signál je vysílám a přijímán v přenosovém okně II i III o 1310/1550 nm; Typ optického konektoru: SC ; Dosah přenosu: 20 km - Jednovidový světlovod ; Přenosová rychlost: 10/100 Mbps ;
Netto: 41.21 EUR  Brutto: 50.69 EUR
M-023G
Konvertor rychlého eternetu (Gigabit Ethernet) počítačová kroucená dvojlinka <-> mnohovidový světlovod; Typ optického konektoru: 2 ks. SC ; Počet vláken: 2 ks. ; Dosah přenosu: 2 km - Mnohovidový světlovod ; Přenosová rychlost: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Optická vlnová délka: 1310 nm ; Vybrané vlastnosti: Dvousměrný přenos před dvě optická vlákna ;
Netto: 28.28 EUR  Brutto: 34.78 EUR
M-023M
Konvertor rychlého eternetu (10/100 Base Ethernet) počítačová kroucená dvojlinka <-> mnohovidový světlovod; Typ optického konektoru: 2 ks. SC ; Dosah přenosu: 2 km - Mnohovidový světlovod ; Přenosová rychlost: 10 / 100 Mbps ; Vybrané vlastnosti: Dvousměrný přenos před dvě optická vlákna ;
Netto: 17.73 EUR  Brutto: 21.81 EUR
OM1-MM
Konvertor rychlého eternetu (10/100 Base Ethernet) počítačová kroucená dvojlinka <-> mnohovidový světlovod; Optický signál je vysílám a přijímán v přenosovém okně II i III o 1310/1550 nm; Typ optického konektoru: SC ; Dosah přenosu: 2 km - Mnohovidový světlovod ; Přenosová rychlost: 10/100 Mbps ;
Netto: 27.64 EUR  Brutto: 34.00 EUR
OM-14
Adaptér OM-14 zajišťuje napájení až pro 14 převodníků médií umístěných ve skříni Rack 19"; Přístroj je vybaven dvojitým systémem napájení (redundantní napájení), s odděleným systémem chlazení;
Netto: 111.07 EUR  Brutto: 136.62 EUR