a A A

JEDNOVIDOVÝ MÉDIA KONVERTÉR OM1-SM KOMPLET TXRX

Netto: 28.78 EUR  Brutto: 35.40 EUR

- Na sklade vo veľkom množstve
- Pridať do zoznamu produktov na porovnanie
POPIS

Konvertor OM1-SM umožňuje zmenu média sprevádzajúceho dátový tok zo štandardnej krútenej dvojlinky STP/UTP na jednomódový optický kábel.

Zariadenie je vybavené konektorom SC zaisťujúcim spoľahlivé pripojenia. Optický signál je vysielaný a prijímaný v prenosovom okne II i III o 1310/1550 nm.

ŠPECIFIKÁCIA
Hľadať podobné
Typ optického konektoru: SC
Počet vlákien: 1 ks.
Dosah prenosu: 25 km - Jednovidový svetlovod
Podporované štandardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Port LAN: (RJ-45. UTP/STP)
Prenosová rýchlosť: 10/100 Mbps
Optická vlnová dĺžka: 1550 / 1310 nm
Vybrané vlastnosti:
  • Auto detekcia MDI/MDI-X - automatické vyhľadávanie alebo prenos dát
  • Auto detekcia bitovej rýchlosti
  • Dvojsmerný prenos cez jedno optické vlákno
  • Diódy LED ukazujú správnosť fungovania zariadenia
  • Technológia reprodukovania v oblasti dĺžky optickej vlny WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
  • Napájanie: 5 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia)
    Prevádzková teplota: -10 °C ... 50 °C
    Prípustná relatívna vlhkosť okolia: 5 % ... 95 %
    Hmotnosť: 0.176 kg
    Rozmery: 120  x 72  x 27 mm
    Záruka: 2 roky
    PREZENTÁCIA
    JEDNOVIDOV M DIA KONVERT R OM1 SM KOMPLET TXRX

    Pohľad spredu: 

    JEDNOVIDOV M DIA KONVERT R OM1 SM KOMPLET TXRX

    Pohľad zozadu: 

    JEDNOVIDOV M DIA KONVERT R OM1 SM KOMPLET TXRX

    Príklad používané zariadenia: 

    JEDNOVIDOV M DIA KONVERT R OM1 SM KOMPLET TXRX

    1. MENIČ
    2. Switch
    3. Počítač

    V sade: 

    JEDNOVIDOV M DIA KONVERT R OM1 SM KOMPLET TXRX

    SÚBORY

    Katalógový list


    100 KB

    CE


    250 KB

    Návod na obsluhu


    300 KB

    BALENIE
    Rozmery (DxŠxV): 240x120x105 mmBalenie: KartónCelková hmotnosť: 0.712 kg

    KOMPONENTY SÚ KOMPATIBILNÉ S: OM1-SM
    JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Netto: 0.21 EUR
    ADAPTÉRY PREVODNÍKOV MÉDIÍ OM-14
    OM-14
    Netto: 104.10 EUR
    PIGTAIL MNOHOVIDOVÝ KONEKTOR SC 50/125 PIG-SC-MM
    PIG-SC-MM
    Netto: 0.79 EUR
    PATCHCORD RJ45/1.8-BLUE 1.8 m
    RJ45/1.8-BLUE
    Netto: 0.89 EUR
    PATCHCORD RJ45/1.8-GREEN 1.8 m
    RJ45/1.8-GREEN
    Netto: 0.85 EUR
    PATCHCORD RJ45/3.0-GREY 3.0 m
    RJ45/3.0-GREY
    Netto: 0.45 EUR
    PATCHCORD RJ45/3.0-RED 3.0 m
    RJ45/3.0-RED
    Netto: 1.14 EUR
    PATCHCORD RJ45/3.0-YELLOW 3.0 m
    RJ45/3.0-YELLOW
    Netto: 1.14 EUR
    ZAUJÍMAVÉ VÝROBKY
    JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA SC PIG-SC
    PIG-SC
    Netto: 0.66 EUR
    ROZVÁDZAČ PPO-2
    PPO-2
    Netto: 0.84 EUR