a A A

YKSITILAINEN MEDIAN MUUNNIN OM1-SM TXRX SARJA

Netto: 28.78 EUR  Brutto: 35.40 EUR

- Suuri kappalemäärä varastossa
- Lisää tuoteluetteloon verrattavaksi
KUVAUS

OM1-SM muunnin sallii tietovirtauksen muutosvälineen muuttamisen vakiosta STP/UTP kaapelista yksitilakuitukaapeliin.

Laite on varustettu SC liittimellä, varmistaen luotettavat yhteydet. Optinen signaali siirretään ja vastaanotetaan II i III 1310/1550 nm vastaanottoikkunassa.

TEKNISET TIEDOT
Hakee samanlaisen
Optinen liitintyyppi: SC
Kuitujen määrä: 1 kpl
Lähetyskantama: 25 km - Yksitilakuitu
Tuetut standardit: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
LAN portti: (RJ-45. UTP/STP)
Lähetyksen nopeus: 10/100 Mbps
Optisen aallon pituus: 1550 / 1310 nm
Pääpiirteet:
  • MDI/MDI-X automaattinen tunnistuspiirre - automaattine tunnistus tiedonsiirtotila
  • Automaattinen bittinopeuden tunnistus
  • Kaksisuuntainen siirto yhden kuidun kautta
  • LED osoittajat näyttävät toimintatilan
  • Aaltopituus-astejako kanavointiteknologia WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
  • Virta: 5 V DC / 1 A (virransovitin mukana)
    Työ lämpötila: -10 °C ... 50 °C
    Sallittu suhteellinen kosteustaso: 5 % ... 95 %
    Paino: 0.176 kg
    Koot: 120  x 72  x 27 mm
    Takuu: 2 vuotta
    ESITYS
    YKSITILAINEN MEDIAN MUUNNIN OM1 SM TXRX SARJA

    Etunäkymä: 

    YKSITILAINEN MEDIAN MUUNNIN OM1 SM TXRX SARJA

    Takanäkymä: 

    YKSITILAINEN MEDIAN MUUNNIN OM1 SM TXRX SARJA

    Laitteen käyttöesimerkki: 

    YKSITILAINEN MEDIAN MUUNNIN OM1 SM TXRX SARJA

    1. KONVERTTERI
    2. Switch
    3. Tietokone

    Paketissa: 

    YKSITILAINEN MEDIAN MUUNNIN OM1 SM TXRX SARJA

    TIEDOSTOT

    Tietolomake


    100 KB

    CE


    250 KB

    Käyttäjän käsikirja


    300 KB

    PAKKAUS
    Mitat (P x L x K): 240x120x105 mmPakkaus: KartonkiBrutto paino: 0.712 kg

    KOMPONENTIT, JOTKA TOIMIVAT YHDESSÄ: OM1-SM
    YKSITILASOVITIN AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Netto: 0.21 EUR
    MEDIAMUUNNINTEN SOVITIN OM-14
    OM-14
    Netto: 104.10 EUR
    MONITILAINEN SIANSAPARO SC 50/125 LIITTIMELLÄ PIG-SC-MM
    PIG-SC-MM
    Netto: 0.79 EUR
    PATCHCORD RJ45/1.8-BLUE 1.8 m
    RJ45/1.8-BLUE
    Netto: 0.89 EUR
    PATCHCORD RJ45/1.8-GREEN 1.8 m
    RJ45/1.8-GREEN
    Netto: 0.85 EUR
    PATCHCORD RJ45/3.0-GREY 3.0 m
    RJ45/3.0-GREY
    Netto: 0.45 EUR
    PATCHCORD RJ45/3.0-RED 3.0 m
    RJ45/3.0-RED
    Netto: 1.14 EUR
    PATCHCORD RJ45/3.0-YELLOW 3.0 m
    RJ45/3.0-YELLOW
    Netto: 1.14 EUR
    MIELENKIINTOISET TUOTTEET
    YKSITILAINEN SIANSAPARO - PISTOKE SC PIG-SC
    PIG-SC
    Netto: 0.66 EUR
    PÄÄTERASIA PPO-2
    PPO-2
    Netto: 0.84 EUR