a A A

ЕДНОМОДОВ MEDIA КОНВЕРТОР OM1-SM КОМПЛЕКТ TXRX

Нето: 28.78 EUR  Бруто: 35.40 EUR

- Голямо количество стока на склад
- Добави към списъка с продуктите за сравнение
ОПИСАНИЕ

Конверторът OM1-SM позволява да променяте носителя за предаване на потока от данни от стандартна усукана двойка STP/UTP на едномодов оптичен кабел.

Устройство оборудвано с конектор SC осигуряващ надеждна връзка. Оптичният сигнал е трансмитиран и приеман от II i III трансмисионен прозорец 1310/1550 nm.

СПЕЦИФИКАЦИЯ
Търсене на подобни
Вид оптичен конектор: SC
Брой влакна: 1 бр.
Обхват на трансмисията: 25 km - Едномодово влакно
Поддържани стандарти: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Порт LAN: (RJ-45. UTP/STP)
Скорост на трансфер: 10/100 Mbps
Дължина на оптичната вълна: 1550 / 1310 nm
Избрани характеристики:
  • Автодетекция MDI/MDI-X – автоматично търси режим за трансмисия на данни
  • Автодетекция на скоростта на предаването
  • Двупосочна трансмисия през единично оптично влакно
  • LED диоди показващи правилната работа на устройството
  • Технология за мултиплексиране в областта на дължината на оптичната вълна WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
  • Захранване: 5 V DC / 1 A (в комплект с адаптер)
    Работна температура: -10 °C ... 50 °C
    Допустима относителна влажност на околната среда: 5 % ... 95 %
    Тегло: 0.176 kg
    Размери: 120  x 72  x 27 mm
    Гаранция: 2 години
    ПРЕЗЕНТАЦИЯ
    MEDIA OM1 SM TXRX

    Изглед отпред: 

    MEDIA OM1 SM TXRX

    Изглед отзад: 

    MEDIA OM1 SM TXRX

    Примерно използване на устройството: 

    MEDIA OM1 SM TXRX

    1. КОНВЕРТОР
    2. Switch
    3. Компютър

    В комплект: 

    MEDIA OM1 SM TXRX

    ФАЙЛОВЕ

    Каталожна карта


    100 KB

    CE


    250 KB

    Ръководство за експлоатация


    300 KB

    ОПАКОВКА
    Размери (Дъл. х Шир. х Вис.): 240x120x105 mmОпаковка: КартонТегло бруто: 0.712 kg

    СЪВМЕСТНО РАБОТЕЩИ ЕЛЕМЕНТИ С: OM1-SM
    ЕДНОМОДОВ АДАПТЕР AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Нето: 0.21 EUR
    АДАПТЕР ЗА МЕДИЯ КОНВЕРТОРИ OM-14
    OM-14
    Нето: 104.10 EUR
    ПИГТЕЙЛ МНОГОМОДОВ ЩЕПСЕЛ SC 50/125 PIG-SC-MM
    PIG-SC-MM
    Нето: 0.79 EUR
    PATCHCORD RJ45/1.8-BLUE 1.8 m
    RJ45/1.8-BLUE
    Нето: 0.89 EUR
    PATCHCORD RJ45/1.8-GREEN 1.8 m
    RJ45/1.8-GREEN
    Нето: 0.85 EUR
    PATCHCORD RJ45/3.0-GREY 3.0 m
    RJ45/3.0-GREY
    Нето: 0.45 EUR
    PATCHCORD RJ45/3.0-RED 3.0 m
    RJ45/3.0-RED
    Нето: 1.14 EUR
    PATCHCORD RJ45/3.0-YELLOW 3.0 m
    RJ45/3.0-YELLOW
    Нето: 1.14 EUR
    ИНТЕРЕСНИ ПРОДУКТИ
    ЕДНОМОДОВ ПИГТЕЙЛ - ЩЕПСЕЛ SC PIG-SC
    PIG-SC
    Нето: 0.66 EUR
    АБОНАТНА КУТИЯ PPO-2
    PPO-2
    Нето: 0.84 EUR