Top Fiiberoptika  Kiu keevitamine
Võrdle kategooriat Seadme:Sorteeri:tüüp | hind | hind a A A

Kiu keevitamine

AI-8C
Fiiberoptika tüüp: Mitmerežiimne (MM) - G.651, Üherežiimne (SM) - G.652 & G.657, üherežiimne (DS / NZDS) Non-Zero Dispersion Shifted Fiber (G.655) ; Arvutiliides: USB 2.0 ;
Neto: 1 601.26 USD  Bruto: 1 969.55 USD
AI-9
Fiiberoptika tüüp: Mitmerežiimne (MM) - G.651, Üherežiimne (SM) - G.652 & G.657, üherežiimne (DS / NZDS) Non-Zero Dispersion Shifted Fiber (G.655) ; Arvutiliides: USB 2.0 ; Põhiomadused: Built-in optical power meter VLS (VFL) - fiiberkaabli rikkekoha visuaalne tuvastamine ;
Neto: 1 705.53 USD  Bruto: 2 097.80 USD
FS-520E
Fiiberoptika tüüp: Mitmerežiimne (MM) - G.651, Üherežiimne (SM) - G.652 & G.657, üherežiimne dispersiooninihkega kiud (DSF) (G.653), üherežiimne (NZ-DSF) Non-Zero Dispersion Shifted Fiber (G.655), ; Arvutiliides: USB 2.0 ;
Neto: 2 546.27 USD  Bruto: 3 131.91 USD
FAST-MS1*P5
Pakendis: 5 tk Hind on pakendi kohta ; Kiu tüüp: Mitmerežiimne ja üherežiimne ; Kaabli läbimõõt: 250 µm / 900 µm ; Konnektori sisestuskadu: 0.1 dB ;
Neto: 7.54 USD  Bruto: 9.27 USD
(Ühiku hind:1.51/1.85 USD)
FAST-SC
Kiu tüüp: Üherežiimne ; Ühenduse tüüp: SC/UPC ; Kaabli läbimõõt: 3 mm / 2 mm / 900 µm / 250 µm ;
Neto: 2.62 USD  Bruto: 3.22 USD
FAST-SC-APC
Kiu tüüp: Üherežiimne ; Ühenduse tüüp: SC-APC ; Kaabli läbimõõt: 3 mm / 2 mm / 900 µm / 250 µm ;
Neto: 2.67 USD  Bruto: 3.28 USD
PPKS-19
Liitekohtade alus 12 kiule/liitekohale paigaldamiseks lamekaablite paneelile;
Neto: 2.12 USD  Bruto: 2.61 USD
USM-6
Liitekohtade alusega PPKS-12 ühilduv mehaaniliste liitekohtade hoidik;
Neto: 1.22 USD  Bruto: 1.50 USD
PPKS-12N
Liitekohtade alus 12 kiule/liitekohale paigaldamiseks lamekaablite paneelile;
Neto: 1.47 USD  Bruto: 1.81 USD