Top Fiberoptikk  Kabler, ledninger  Multi-Modus kabler
Sammenligne kategori BeskrivelseSorter :type | pris | pris a A A

Multi-Modus kabler

PC-2FC/2FC-MM
Kontakttype: FC <-> FC ; Fiberoptisk type: 50 / 125 µm Multi-modus fiber ; Lengde: 1 m ;
Netto: 4.62 EUR  Brutto: 5.68 EUR
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Kontakttype: LC <-> LC ; Fiberoptisk type: 50 / 125 µm Multi-modus fiber ; Lengde: 2 m ;
Netto: 5.81 EUR  Brutto: 7.15 EUR
PC-2LC/2SC-MM-2
Kontakttype: LC/UPC <-> SC/UPC ; Fiberoptisk type: 50 / 125 µm - Multi-modus fiber ; Lengde: 2 m ;
Netto: 4.42 EUR  Brutto: 5.44 EUR
PC-2SC/2ST-MM-2
Kontakttype: SC <-> ST ; Fiberoptisk type: 50 / 125 µm Multi-modus fiber ; Lengde: 2 m ;
Netto: 4.52 EUR  Brutto: 5.56 EUR
PC-2ST/2ST-MM-2
Kontakttype: ST <-> ST ; Fiberoptisk type: 50 / 125 µm Multi-modus fiber ; Lengde: 2 m ;
Netto: 5.54 EUR  Brutto: 6.81 EUR
PC-LC/LC-MM
Kontakttype: LC <-> LC ; Fiberoptisk type: 50 / 125 µm Multi-modus fiber ; Lengde: 1 m ;
Netto: 2.08 EUR  Brutto: 2.56 EUR
PC-LC/ST-MM
Kontakttype: LC <-> ST ; Fiberoptisk type: 50 / 125 µm Multi-modus fiber ; Lengde: 1 m ;
Netto: 1.96 EUR  Brutto: 2.41 EUR
PC-SC/SC-MM
Kontakttype: SC <-> SC ; Fiberoptisk type: 50 / 125 µm Multi-modus fiber ; Lengde: 1 m ;
Netto: 1.74 EUR  Brutto: 2.14 EUR
PC-SC/ST-MM
Kontakttype: SC <-> ST ; Fiberoptisk type: 50 / 125 µm Multi-modus fiber ; Lengde: 1 m ;
Netto: 3.10 EUR  Brutto: 3.81 EUR
PC-ST/ST-MM
Kontakttype: ST <-> ST ; Fiberoptisk type: 50 / 125 µm Multi-modus fiber ; Lengde: 1 m ;
Netto: 2.96 EUR  Brutto: 3.64 EUR