Top Fiberoptik  Kablar, ledare  Flermodes Patchcord
Jämför kategori Beskrivning:Sortera:typ | pris | pris a A A

Flermodes Patchcord

PC-2FC/2FC-MM
Anslutningstyp: FC <-> FC ; Fibertråd typ: 50 / 125 µm Multimode trådar ; Längd: 1 m ;
Netto: 8.47 USD  Brutto: 10.42 USD
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Anslutningstyp: LC <-> LC ; Fibertråd typ: 50 / 125 µm Multimode trådar ; Längd: 2 m ;
Netto: 6.09 USD  Brutto: 7.49 USD
PC-2LC/2SC-MM-2
Anslutningstyp: LC/UPC <-> SC/UPC ; Fibertråd typ: 50 / 125 µm - Multimode trådar ; Längd: 2 m ;
Netto: 4.67 USD  Brutto: 5.74 USD
PC-2SC/2SC-MM-OM3-2
Anslutningstyp: SC <-> SC ; Fibertråd typ: 50 / 125 µm Multimode trådar ; Längd: 2 m ;
Netto: 8.76 USD  Brutto: 10.77 USD
PC-2ST/2ST-MM-2
Anslutningstyp: ST <-> ST ; Fibertråd typ: 50 / 125 µm Multimode trådar ; Längd: 2 m ;
Netto: 6.33 USD  Brutto: 7.79 USD
PC-2ST/2ST-MM62
Anslutningstyp: ST <-> ST ; Fibertråd typ: 62.5 / 125 µm Multimode trådar ; Längd: 1 m ;
Netto: 5.27 USD  Brutto: 6.48 USD
PC-FC/FC-MM
Anslutningstyp: FC <-> FC ; Fibertråd typ: 50 / 125 µm Multimode trådar ; Längd: 1 m ;
Netto: 6.32 USD  Brutto: 7.77 USD
PC-FC/FC-MM62
Anslutningstyp: FC <-> FC ; Fibertråd typ: 62.5 / 125 µm Multimode trådar ; Längd: 1 m ;
Netto: 3.95 USD  Brutto: 4.86 USD
PC-FC/ST-MM
Anslutningstyp: FC <-> ST ; Fibertråd typ: 50 / 125 µm Multimode trådar ; Längd: 1 m ;
Netto: 6.20 USD  Brutto: 7.63 USD
PC-LC/LC-MM
Anslutningstyp: LC <-> LC ; Fibertråd typ: 50 / 125 µm Multimode trådar ; Längd: 1 m ;
Netto: 2.38 USD  Brutto: 2.93 USD
PC-LC/ST-MM
Anslutningstyp: LC <-> ST ; Fibertråd typ: 50 / 125 µm Multimode trådar ; Längd: 1 m ;
Netto: 2.89 USD  Brutto: 3.55 USD
PC-SC/SC-MM
Anslutningstyp: SC <-> SC ; Fibertråd typ: 50 / 125 µm Multimode trådar ; Längd: 1 m ;
Netto: 1.84 USD  Brutto: 2.26 USD
PC-SC/ST-MM
Anslutningstyp: SC <-> ST ; Fibertråd typ: 50 / 125 µm Multimode trådar ; Längd: 1 m ;
Netto: 3.91 USD  Brutto: 4.81 USD
PC-2SC/2ST-MM-2
Anslutningstyp: SC <-> ST ; Fibertråd typ: 50 / 125 µm Multimode trådar ; Längd: 2 m ;
Netto: 4.59 USD  Brutto: 5.65 USD
PC-ST/ST-MM
Anslutningstyp: ST <-> ST ; Fibertråd typ: 50 / 125 µm Multimode trådar ; Längd: 1 m ;
Netto: 7.83 USD  Brutto: 9.63 USD