Top Glasvezels  Kabels, leidingen  Multimode patchcords
Categorie vergelijken Beschrijving:Sorterentype | prijs | prijs a A A

Multimode patchcords

PC-2FC/2FC-MM
Soort connectors: FC <-> FC ; Soort glasvezel: 50 / 125 µm Multimodevezel ; Lengte: 1 m ;
Netto: 4.62 EUR  Bruto: 5.68 EUR
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Soort connectors: LC <-> LC ; Soort glasvezel: 50 / 125 µm Multimodevezel ; Lengte: 2 m ;
Netto: 5.81 EUR  Bruto: 7.15 EUR
PC-2LC/2SC-MM-2
Soort connectors: LC/UPC <-> SC/UPC ; Soort glasvezel: 50 / 125 µm - Multimodevezel ; Lengte: 2 m ;
Netto: 4.48 EUR  Bruto: 5.51 EUR
PC-2SC/2ST-MM-2
Soort connectors: SC <-> ST ; Soort glasvezel: 50 / 125 µm Multimodevezel ; Lengte: 2 m ;
Netto: 5.34 EUR  Bruto: 6.57 EUR
PC-2ST/2ST-MM-2
Soort connectors: ST <-> ST ; Soort glasvezel: 50 / 125 µm Multimodevezel ; Lengte: 2 m ;
Netto: 5.54 EUR  Bruto: 6.81 EUR
PC-LC/LC-MM
Soort connectors: LC <-> LC ; Soort glasvezel: 50 / 125 µm Multimodevezel ; Lengte: 1 m ;
Netto: 2.13 EUR  Bruto: 2.62 EUR
PC-LC/ST-MM
Soort connectors: LC <-> ST ; Soort glasvezel: 50 / 125 µm Multimodevezel ; Lengte: 1 m ;
Netto: 1.96 EUR  Bruto: 2.41 EUR
PC-SC/SC-MM
Soort connectors: SC <-> SC ; Soort glasvezel: 50 / 125 µm Multimodevezel ; Lengte: 1 m ;
Netto: 1.74 EUR  Bruto: 2.14 EUR
PC-ST/ST-MM
Soort connectors: ST <-> ST ; Soort glasvezel: 50 / 125 µm Multimodevezel ; Lengte: 1 m ;
Netto: 2.96 EUR  Bruto: 3.64 EUR
PC-SC/ST-MM
Soort connectors: SC <-> ST ; Soort glasvezel: 50 / 125 µm Multimodevezel ; Lengte: 1 m ;
Netto: 2.48 EUR  Bruto: 3.05 EUR