Top Optiskās šķiedras  Kabeļi, vadi  Daudzmodu slēgauklas
Salīdzināt kategorijas Apraksts:Atlasīt:tips | cena | cena a A A

Daudzmodu slēgauklas

PC-2FC/2FC-MM
Savienotāja tips: FC <-> FC ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 57.82 DKK  Bruto: 71.12 DKK
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Savienotāja tips: LC <-> LC ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 2 m ;
Neto: 41.57 DKK  Bruto: 51.13 DKK
PC-2LC/2SC-MM-2
Savienotāja tips: LC/UPC <-> SC/UPC ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm - Daudzmodu šķiedras ; Garums: 2 m ;
Neto: 31.88 DKK  Bruto: 39.21 DKK
PC-2SC/2SC-MM-OM3-2
Savienotāja tips: SC <-> SC ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 2 m ;
Neto: 59.76 DKK  Bruto: 73.50 DKK
PC-2ST/2ST-MM-2
Savienotāja tips: ST <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 2 m ;
Neto: 43.17 DKK  Bruto: 53.10 DKK
PC-2ST/2ST-MM62
Savienotāja tips: ST <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 62.5 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 35.98 DKK  Bruto: 44.26 DKK
PC-FC/FC-MM
Savienotāja tips: FC <-> FC ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 43.12 DKK  Bruto: 53.04 DKK
PC-FC/FC-MM62
Savienotāja tips: FC <-> FC ; Optiskās šķiedras veids: 62.5 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 26.98 DKK  Bruto: 33.19 DKK
PC-FC/ST-MM
Savienotāja tips: FC <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 42.29 DKK  Bruto: 52.02 DKK
PC-LC/LC-MM
Savienotāja tips: LC <-> LC ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 16.24 DKK  Bruto: 19.98 DKK
PC-LC/ST-MM
Savienotāja tips: LC <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 19.70 DKK  Bruto: 24.23 DKK
PC-SC/SC-MM
Savienotāja tips: SC <-> SC ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 12.54 DKK  Bruto: 15.42 DKK
PC-SC/ST-MM
Savienotāja tips: SC <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 26.68 DKK  Bruto: 32.82 DKK
PC-2SC/2ST-MM-2
Savienotāja tips: SC <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 2 m ;
Neto: 31.30 DKK  Bruto: 38.50 DKK
PC-ST/ST-MM
Savienotāja tips: ST <-> ST ; Optiskās šķiedras veids: 50 / 125 µm Daudzmodu šķiedras ; Garums: 1 m ;
Neto: 53.43 DKK  Bruto: 65.72 DKK